Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜSH Figuarts'tan Luke Skywalker Figürü Geliyor!

SH Figuarts’tan Luke Skywalker Figürü Geliyor!

The Mandalorian dizisinin 2. sezon finalinde hepimizi duygulandıran o malum sahneyi akıllardan çıkartmak pek mümkün değil. Star Wars severler olarak Luke’u bir kez daha görmek müthiş bir histi. Bu sahnenin ardından birçok firmadan Luke Skywalker figürleri ve heykelleri duyuruldu. Bu firmalardan biri de Tamashii Nations oldu.

Figür henüz prototip aşamasında olduğu için elimizdeki fazla görsel yok fakat 1/12 ölçekli bir figüre göre gayet başarılı gözüktüğünü söyleyebilir.

Figürle birlikte aksesuar olarak pelerini, silahı ve ışın kılıcı geliyor. Fiyatı 8250 yen (72$) olarak açıklanan figürün çıkış tarihi ise Japonya’da Nisan 2022 olarak belirlendi.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -