Salı, Ağustos 16, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜSH Figuarts'tan Luke Skywalker Figürü Geliyor!

SH Figuarts’tan Luke Skywalker Figürü Geliyor!

The Mandalorian dizisinin 2. sezon finalinde hepimizi duygulandıran o malum sahneyi akıllardan çıkartmak pek mümkün değil. Star Wars severler olarak Luke’u bir kez daha görmek müthiş bir histi. Bu sahnenin ardından birçok firmadan Luke Skywalker figürleri ve heykelleri duyuruldu. Bu firmalardan biri de Tamashii Nations oldu.

Figür henüz prototip aşamasında olduğu için elimizdeki fazla görsel yok fakat 1/12 ölçekli bir figüre göre gayet başarılı gözüktüğünü söyleyebilir.

Figürle birlikte aksesuar olarak pelerini, silahı ve ışın kılıcı geliyor. Fiyatı 8250 yen (72$) olarak açıklanan figürün çıkış tarihi ise Japonya’da Nisan 2022 olarak belirlendi.

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -