Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaHEYKELSideshow: Ahsoka Tano vs Maul Diorama Heykelini Duyurdu!

Sideshow: Ahsoka Tano vs Maul Diorama Heykelini Duyurdu!

Ahali toplaşın! Sideshow müthiş bir heykel duyurdu!

Bildiğiniz üzere Star Wars: The Clone Wars dizisi 7. sezonuyla final yapmış ve bize, özellikle son 4 bölümüyle bir şaheser izletmişti. Dizinin sonuna doğru Mandalore kuşatması sırasında Ahsoka ve Maul kapışmış ve Star Wars tarihinin en iyi düellolarından biri olmuştu o sahne. Ben, dizinin finali üzerinden 2 yıl geçmesine rağmen hala o sahnenin etkisindeyim diyebilirim. Hala izledikçe tüylerim diken diken oluyor. Sideshow’un paylaştığı son duyuru da bu hissi tekrar canlandırdı.

gifset: ahsoka | Explore Tumblr Posts and Blogs | Tumgir

Sideshow, animasyon tarzıyla çıkartacağı bu heykelde Maul ve Ahsoka’yı karşımıza çıkartıyor. İki karakteri de oldukça dinamik bir pozda gördüğümüz bu heykel yaklaşık 20” (51cm) uzunluğunda ve 14.5” (37cm) genişliğinde durmakta.

Sideshow Collectibles sitesinde ön siparişe açılan heykelin fiyatı 595$ olarak açıklanırken çıkış tarihinin ise 2022 Eylül – Kasım ayları arasında olması bekleniyor. Heykele buradan ulaşabilirsiniz.

 


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -