Salı, Şubat 7, 2023
Ana SayfaHEYKELSideshow: Anakin Skywalker ve Rancor Heykellerini Ön Siparişe Açtı!

Sideshow: Anakin Skywalker ve Rancor Heykellerini Ön Siparişe Açtı!

Sideshow, 4 Mayıs Dünya Star Wars gününde duyurduğu Anakin Skywalker ve Rancor heykellerini ön siparişe sundu.

Anakin Skywalker heykeli Sideshow’un Mythos heykel serisinden ve Anakin Skywalker’ın Clone Wars görüntüsü baz alınarak tasarlanmış. 21 inç (53 cm) boyunda olan heykel, üzerinde ölü savaş droidleri bulunan base ile hoş ve detaylı bir diorama olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca heykelin yanında değiştirilebilen iki adet kafa modellemesi mevcut.

Rancor heykeli ise bir diğer ön siparişe sunulan heykel. Return of the Jedi filmindeki görüntüsü baz alınarak tasarlanan bu heykel, 16 inç (40 cm) boyunda ve standart siyah base üzerinde sergileniyor.

Anakin Skywalker heykelinin fiyatı 585$ ve 2022 Mayıs-Temmuz ayları arasında çıkış yapması bekleniyor. Rancor heykelinin fiyatı ise 600$ ve bu yılın Ağustos-Ekim aylarında koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

Anakin Skywalker için buraya ve Rancor heykeli için de buraya tıklayabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Hasbro’dan Transformers: Rise of the Beasts – Scourge Figürü!

0
Hasbro, Transformers tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son çıkardıkları figür ise ''Transformers Studio Series 101: Rise of the Beasts - Scourge'' figürü oldu. Figür,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -