Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana SayfaHEYKELSideshow: Anakin Skywalker ve Rancor Heykellerini Ön Siparişe Açtı!

Sideshow: Anakin Skywalker ve Rancor Heykellerini Ön Siparişe Açtı!

Sideshow, 4 Mayıs Dünya Star Wars gününde duyurduğu Anakin Skywalker ve Rancor heykellerini ön siparişe sundu.

Anakin Skywalker heykeli Sideshow’un Mythos heykel serisinden ve Anakin Skywalker’ın Clone Wars görüntüsü baz alınarak tasarlanmış. 21 inç (53 cm) boyunda olan heykel, üzerinde ölü savaş droidleri bulunan base ile hoş ve detaylı bir diorama olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca heykelin yanında değiştirilebilen iki adet kafa modellemesi mevcut.

Rancor heykeli ise bir diğer ön siparişe sunulan heykel. Return of the Jedi filmindeki görüntüsü baz alınarak tasarlanan bu heykel, 16 inç (40 cm) boyunda ve standart siyah base üzerinde sergileniyor.

Anakin Skywalker heykelinin fiyatı 585$ ve 2022 Mayıs-Temmuz ayları arasında çıkış yapması bekleniyor. Rancor heykelinin fiyatı ise 600$ ve bu yılın Ağustos-Ekim aylarında koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

Anakin Skywalker için buraya ve Rancor heykeli için de buraya tıklayabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Hasbro: The Bad Batch Serisinden İlk The Vintage Collection Figürleri!

0
Hasbro, The Bad Batch dizisinden 4 yeni The Vintage Collection figürü duyurdu. 4-Pack halinde olan bu figürler; Captain Ballast, Captain Rex, Captain Grey ve...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -