Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ana SayfaHEYKELSideshow: Anakin Skywalker ve Rancor Heykellerini Ön Siparişe Açtı!

Sideshow: Anakin Skywalker ve Rancor Heykellerini Ön Siparişe Açtı!

Sideshow, 4 Mayıs Dünya Star Wars gününde duyurduğu Anakin Skywalker ve Rancor heykellerini ön siparişe sundu.

Anakin Skywalker heykeli Sideshow’un Mythos heykel serisinden ve Anakin Skywalker’ın Clone Wars görüntüsü baz alınarak tasarlanmış. 21 inç (53 cm) boyunda olan heykel, üzerinde ölü savaş droidleri bulunan base ile hoş ve detaylı bir diorama olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca heykelin yanında değiştirilebilen iki adet kafa modellemesi mevcut.

Rancor heykeli ise bir diğer ön siparişe sunulan heykel. Return of the Jedi filmindeki görüntüsü baz alınarak tasarlanan bu heykel, 16 inç (40 cm) boyunda ve standart siyah base üzerinde sergileniyor.

Anakin Skywalker heykelinin fiyatı 585$ ve 2022 Mayıs-Temmuz ayları arasında çıkış yapması bekleniyor. Rancor heykelinin fiyatı ise 600$ ve bu yılın Ağustos-Ekim aylarında koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

Anakin Skywalker için buraya ve Rancor heykeli için de buraya tıklayabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -