Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana SayfaÇİZGİ ROMANSideshow: Batgirl Premium Format Figure Heykeli Ön-Siparişte!

Sideshow: Batgirl Premium Format Figure Heykeli Ön-Siparişte!

Sideshow: BATGIRL Premium Format Figure Heykeli Ön-Siparişte!

Sideshow‘dan yeni Batgirl Premium Format Figure heykeli!

Kişisel olarak Sideshow‘un 1/6 ölçek aksiyon figürlerini sevemesem de ürettikleri ve tasarladıkları heykellerin hastasıyım. Bu konuda ciddi başarılılar. Daha önce çıkan Batman ve Batwoman heykelleri ile aile büyüyor.

Heykel, 21 inç (53 cm) ebatında. Heykelin tasarımında, suçlularla dövüşmek üzere, çatıdan içeriye pencereden girerken modellenmiş Barbara Gordon‘u yani Batgirl‘ü görüyoruz.

Sideshow: BATGIRL Premium Format Figure Heykeli Ön-Siparişte!

Heykel genel olarak polyresin’den üretilmiş fakat diğer PF heykellerinde de gördüğümüz gibi, pelerin kısmı tellere ile şekil verilebilmesi için kumaştan yapılmış. Böylelikle istediğiniz şekilde pozlama olanağına sahip oluyorsunuz ki bu özelliğin PF Batman heykelimde de olmasını çok istiyorum.

Heykelin bir adet Collector versiyonu ve Exclusive versiyonu var. Exclusive versiyonu 2 adet kafa modellemesine sahip. Gülümseyen ve saçları rüzgarda dalgalanan kafa modellemesi ekstrası. Diorama yapısına sahip base, boya ve modelleme işçiliğindeki başarı tam anlamı ile bir Sideshow tarzı.

Bugün itibari ile sideshowtoy.com üzerinden ön-siparişler açılacak. Exclusive versiyonu $575.00, Collector versiyonu ise $560.00’dan satışta olacak.

[foogallery id=”18243″]

BENZER HABERLER

Sideshow: Anakin Skywalker ve Rancor Heykellerini Ön Siparişe Açtı!

0
Sideshow, 4 Mayıs Dünya Star Wars gününde duyurduğu Anakin Skywalker ve Rancor heykellerini ön siparişe sundu. Anakin Skywalker heykeli Sideshow'un Mythos heykel serisinden ve Anakin...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -