Perşembe, Mart 30, 2023
Ana SayfaÇİZGİ ROMANSideshow: Batgirl Premium Format Figure Heykeli Ön-Siparişte!

Sideshow: Batgirl Premium Format Figure Heykeli Ön-Siparişte!

Sideshow: BATGIRL Premium Format Figure Heykeli Ön-Siparişte!

Sideshow‘dan yeni Batgirl Premium Format Figure heykeli!

Kişisel olarak Sideshow‘un 1/6 ölçek aksiyon figürlerini sevemesem de ürettikleri ve tasarladıkları heykellerin hastasıyım. Bu konuda ciddi başarılılar. Daha önce çıkan Batman ve Batwoman heykelleri ile aile büyüyor.

Heykel, 21 inç (53 cm) ebatında. Heykelin tasarımında, suçlularla dövüşmek üzere, çatıdan içeriye pencereden girerken modellenmiş Barbara Gordon‘u yani Batgirl‘ü görüyoruz.

Sideshow: BATGIRL Premium Format Figure Heykeli Ön-Siparişte!

Heykel genel olarak polyresin’den üretilmiş fakat diğer PF heykellerinde de gördüğümüz gibi, pelerin kısmı tellere ile şekil verilebilmesi için kumaştan yapılmış. Böylelikle istediğiniz şekilde pozlama olanağına sahip oluyorsunuz ki bu özelliğin PF Batman heykelimde de olmasını çok istiyorum.

Heykelin bir adet Collector versiyonu ve Exclusive versiyonu var. Exclusive versiyonu 2 adet kafa modellemesine sahip. Gülümseyen ve saçları rüzgarda dalgalanan kafa modellemesi ekstrası. Diorama yapısına sahip base, boya ve modelleme işçiliğindeki başarı tam anlamı ile bir Sideshow tarzı.

Bugün itibari ile sideshowtoy.com üzerinden ön-siparişler açılacak. Exclusive versiyonu $575.00, Collector versiyonu ise $560.00’dan satışta olacak.

[foogallery id=”18243″]
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -