Cuma, Mart 24, 2023
Ana SayfaHABERLERSideshow: BTS - IDOL Heykellerini Ön-Siparişe Açtı!

Sideshow: BTS – IDOL Heykellerini Ön-Siparişe Açtı!

Sideshow Collectibles, bu yılın Şubat ayında, Grammy‘e aday gösterilmiş ve dünyayı kasıp kavuran kpop grubu BTS ile lisans anlaşması yaptığını duyurmuştu. Sonunda bütün hayranların beklediği an gelip çattı ve Sideshow, BTS için ilk serisini ön-siparişe açtı.

BTS grubunun 7 üyesinin heykelleri, 2018 yılında gerçekleştirdikleri ”IDOL” canlı performansından esinlenerek yaratıldığı için, Bu seriye BTS – IDOL ismi verilmiş. Serideki bütün heykeller (Jimin hariç) ortalama 9inç (yaklaşık 23cm) boyutunda. Jimin heykeli ise eli havada durduğu için 11inç (27cm) boyutunda. (Heykeller arasındaki minimal boyut farkları aşağıdaki görsellerde belirtilmiştir.)

BTS IDOL serisi RM, Jin, Suga, J-Hope, Jimin, V ve Jungkook‘un heykellerinden oluşuyor ve bu heykellerin her bir tanesi 195 dolarlık etiket fiyatına sahip. Ancak Sideshow, alıcıya yedi heykeli birlikte aldıklarında 70 dolarlık bir indirim imkanı da sunuyor.

Ön-siparişe açılan heykellerin görsellerini ve boyut farklarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

J-HOPE DELUXE STATUE

JIMIN DELUXE STATUE

JIN DELUXE STATUE

JUNGKOOK DELUXE STATUE

RM DELUXE STATUE

SUGA DELUXE STATUE

V DELUXE STATUE

 

 

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -