Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaHABERLERSideshow: BTS - IDOL Heykellerini Ön-Siparişe Açtı!

Sideshow: BTS – IDOL Heykellerini Ön-Siparişe Açtı!

Sideshow Collectibles, bu yılın Şubat ayında, Grammy‘e aday gösterilmiş ve dünyayı kasıp kavuran kpop grubu BTS ile lisans anlaşması yaptığını duyurmuştu. Sonunda bütün hayranların beklediği an gelip çattı ve Sideshow, BTS için ilk serisini ön-siparişe açtı.

BTS grubunun 7 üyesinin heykelleri, 2018 yılında gerçekleştirdikleri ”IDOL” canlı performansından esinlenerek yaratıldığı için, Bu seriye BTS – IDOL ismi verilmiş. Serideki bütün heykeller (Jimin hariç) ortalama 9inç (yaklaşık 23cm) boyutunda. Jimin heykeli ise eli havada durduğu için 11inç (27cm) boyutunda. (Heykeller arasındaki minimal boyut farkları aşağıdaki görsellerde belirtilmiştir.)

BTS IDOL serisi RM, Jin, Suga, J-Hope, Jimin, V ve Jungkook‘un heykellerinden oluşuyor ve bu heykellerin her bir tanesi 195 dolarlık etiket fiyatına sahip. Ancak Sideshow, alıcıya yedi heykeli birlikte aldıklarında 70 dolarlık bir indirim imkanı da sunuyor.

Ön-siparişe açılan heykellerin görsellerini ve boyut farklarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

J-HOPE DELUXE STATUE

JIMIN DELUXE STATUE

JIN DELUXE STATUE

JUNGKOOK DELUXE STATUE

RM DELUXE STATUE

SUGA DELUXE STATUE

V DELUXE STATUE

 

 

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -