Cuma, Haziran 25, 2021
Ana SayfaHABERLERSideshow Collectibles: Marvel Comics – Thanos Heykeli!

Sideshow Collectibles: Marvel Comics – Thanos Heykeli!

”En sonunda, her zaman olduğu gibi, Thanos kazanan olarak ayakta kalacak.”

Avengers Assemble serisinin içinde yer alan Hulk, Black Panther, Iron Man, Wasp, Kaptan Amerika ve Thor gibi karakterlerin yanına bir Thanos heykeli ekleyen Sideshow Collectibles, Thanos heykelini ön-siparişe açtı.

Thanos, klasik renkleri ile veyahut modern çizgi roman halinden etkilenmiş renkleriyle olmak üzere iki şekilde satışa açık olacak. 1/5 Ölçekli Heykel, 23 inç (58,42cm) boyutunda.

Thanos ise, kazanan olduğunu belli etmeye kararlı. Öyle ki, heykelimiz yok edilmiş bir Avengers kulesinin üzerinde yer alıyor ve Thanos, Infinity Gauntlet’i zafer ile havaya kaldırmış bir pozisyonda modellenmiş. Üstelik Infinity Gauntlet’e vurguyu sağlayan ışıklandırma sistemi de heykelin özelliklerinden biri. Paketin içinde ikinci bir kafa portresi bulunuyor.

İki versiyonun da fiyatı $585. Üstelik Sideshow, her zamanki gibi taksit seçeneği de sunmakta. Statülerin Ekim ile Aralık ayları arasında çıkması bekleniyor. Savaşın sonunda kazanan sizce kim olacak? Sideshow Collectibles, yaptıkları bu heykeller ile kazananın Thanos olduğu konusunda emin gibi. Ama biz yine de son yorumu koleksiyonculara bırakıyoruz. Sizce bu heykel serisinin kazananı kim?

BENZER HABERLER

Iron Studios: Harley Quinn Prime Scale Heykeli Geliyor!

0
Geçtiğimiz günlerde Iron Studios, 1/3 ölçekli ''Harley Quinn Prime Scale'' heykeli için ön siparişleri açtı. 3 adet değiştirilebilen kafa modellemesi ile gelen heykel 26'' (yaklaşık...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -