Salı, Mart 21, 2023
Ana SayfaHABERLERSideshow Collectibles: Marvel Comics – Thanos Heykeli!

Sideshow Collectibles: Marvel Comics – Thanos Heykeli!

”En sonunda, her zaman olduğu gibi, Thanos kazanan olarak ayakta kalacak.”

Avengers Assemble serisinin içinde yer alan Hulk, Black Panther, Iron Man, Wasp, Kaptan Amerika ve Thor gibi karakterlerin yanına bir Thanos heykeli ekleyen Sideshow Collectibles, Thanos heykelini ön-siparişe açtı.

Thanos, klasik renkleri ile veyahut modern çizgi roman halinden etkilenmiş renkleriyle olmak üzere iki şekilde satışa açık olacak. 1/5 Ölçekli Heykel, 23 inç (58,42cm) boyutunda.

Thanos ise, kazanan olduğunu belli etmeye kararlı. Öyle ki, heykelimiz yok edilmiş bir Avengers kulesinin üzerinde yer alıyor ve Thanos, Infinity Gauntlet’i zafer ile havaya kaldırmış bir pozisyonda modellenmiş. Üstelik Infinity Gauntlet’e vurguyu sağlayan ışıklandırma sistemi de heykelin özelliklerinden biri. Paketin içinde ikinci bir kafa portresi bulunuyor.

İki versiyonun da fiyatı $585. Üstelik Sideshow, her zamanki gibi taksit seçeneği de sunmakta. Statülerin Ekim ile Aralık ayları arasında çıkması bekleniyor. Savaşın sonunda kazanan sizce kim olacak? Sideshow Collectibles, yaptıkları bu heykeller ile kazananın Thanos olduğu konusunda emin gibi. Ama biz yine de son yorumu koleksiyonculara bırakıyoruz. Sizce bu heykel serisinin kazananı kim?

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -