Salı, Haziran 6, 2023
Ana SayfaHABERLERSideshow Collectibles: Premium Format Deadpool Heykeli

Sideshow Collectibles: Premium Format Deadpool Heykeli

“Daddy needs to express some rage.” -Deadpool

Sideshow Collectibles, geçenlerde haberini yaptığımız Thanos Heykeli‘nden sonra Marvel serisine bir de Deadpool heykeli ekliyor. Ön-siparişe açılmış 1/4 Ölçekli heykel, 20.5 inç (52.07 cm) boyutunda.

Parçalanmış bir Scooter üzerinde bulunan Deadpool heykelinin paket içeriğinde bir çift değiştirilebilir el bulunmakta. Deadpool’un görünüşü ve renkleri ise çizgi roman halinden esinlenilmiş. Poliresinden üretilmiş heykelin bir de Sideshow Exclusive Versiyonu koleksiyonerlere sunulacak. Bu özel versiyonda ise Deadpool’un kemerine asılabilen bir Cable pelüş oyuncağı var.

İki heykelin de Temmuz-2021 ila Eylül-2021 tarihleri arasında çıkması bekleniyor. Standart Koleksiyoncu Versiyonu $635, Sideshow Exclusive Versiyonu ise $650’dan ön-siparişe açık olan heykelin fotoğraflarına ve ön-sipariş linkine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ön-sipariş için buraya tıklayabilirsiniz.

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hot Toys: The Flash – Batman and Batcycle Figürünü Duyurdu!

0
Hot Toys, önümüzdeki aylarda çıkacak olan The Flash filminden Ben Affleck'in canlandırdığı Batman karakterini ve Batcycle aracını duyurdu. Bundan önce yine The Flash filminden...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -