Cuma, Haziran 25, 2021
Ana SayfaHABERLERSideshow Collectibles: Premium Format Deadpool Heykeli

Sideshow Collectibles: Premium Format Deadpool Heykeli

“Daddy needs to express some rage.” -Deadpool

Sideshow Collectibles, geçenlerde haberini yaptığımız Thanos Heykeli‘nden sonra Marvel serisine bir de Deadpool heykeli ekliyor. Ön-siparişe açılmış 1/4 Ölçekli heykel, 20.5 inç (52.07 cm) boyutunda.

Parçalanmış bir Scooter üzerinde bulunan Deadpool heykelinin paket içeriğinde bir çift değiştirilebilir el bulunmakta. Deadpool’un görünüşü ve renkleri ise çizgi roman halinden esinlenilmiş. Poliresinden üretilmiş heykelin bir de Sideshow Exclusive Versiyonu koleksiyonerlere sunulacak. Bu özel versiyonda ise Deadpool’un kemerine asılabilen bir Cable pelüş oyuncağı var.

İki heykelin de Temmuz-2021 ila Eylül-2021 tarihleri arasında çıkması bekleniyor. Standart Koleksiyoncu Versiyonu $635, Sideshow Exclusive Versiyonu ise $650’dan ön-siparişe açık olan heykelin fotoğraflarına ve ön-sipariş linkine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ön-sipariş için buraya tıklayabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Iron Studios: Harley Quinn Prime Scale Heykeli Geliyor!

0
Geçtiğimiz günlerde Iron Studios, 1/3 ölçekli ''Harley Quinn Prime Scale'' heykeli için ön siparişleri açtı. 3 adet değiştirilebilen kafa modellemesi ile gelen heykel 26'' (yaklaşık...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -