Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaHABERLERSideshow Collectibles: Premium Format Deadpool Heykeli

Sideshow Collectibles: Premium Format Deadpool Heykeli

“Daddy needs to express some rage.” -Deadpool

Sideshow Collectibles, geçenlerde haberini yaptığımız Thanos Heykeli‘nden sonra Marvel serisine bir de Deadpool heykeli ekliyor. Ön-siparişe açılmış 1/4 Ölçekli heykel, 20.5 inç (52.07 cm) boyutunda.

Parçalanmış bir Scooter üzerinde bulunan Deadpool heykelinin paket içeriğinde bir çift değiştirilebilir el bulunmakta. Deadpool’un görünüşü ve renkleri ise çizgi roman halinden esinlenilmiş. Poliresinden üretilmiş heykelin bir de Sideshow Exclusive Versiyonu koleksiyonerlere sunulacak. Bu özel versiyonda ise Deadpool’un kemerine asılabilen bir Cable pelüş oyuncağı var.

İki heykelin de Temmuz-2021 ila Eylül-2021 tarihleri arasında çıkması bekleniyor. Standart Koleksiyoncu Versiyonu $635, Sideshow Exclusive Versiyonu ise $650’dan ön-siparişe açık olan heykelin fotoğraflarına ve ön-sipariş linkine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ön-sipariş için buraya tıklayabilirsiniz.

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Oscar Ödülleri’nde 2023 Adayları Açıklandı

0
Oscar Ödülleri ya da bir diğer adıyla Akademi Ödülleri'nin 2023 adayları bugün TSİ 16:30'da yapılan yayınla duyuruldu. Sunumunu Riz Ahmed ve Allison Williams'ın yaptığı...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -