Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaHEYKELSideshow Collectibles: Star Wars: The Rise of Skywalker - Rey ve Kylo...

Sideshow Collectibles: Star Wars: The Rise of Skywalker – Rey ve Kylo Ren Heykeli!

Sideshow Collectibles, daha önceden duyurduğu Star Wars: Episode IX – The Rise of Skywalker filminden Rey ve Kylo Ren heykeli hakkında detaylar paylaştı.

İki karakteri de filmde Endor‘un ayı olan Kef Bir gezegeninde, Death Star‘ın enkazının üstünde yaptıkları didişme (dövüş ya da düello demeye elim varmadı) sahnesiyle modellemişler. Ayrıca Kylo Ren heykeli hem kasklı hem de kasksız yüz modellemesiyle gelmekte.

Premium Format Figure serisine ait olan heykeller ayrı ayrı satılsa da bir diorama oluşturacak şekilde modellenmişler. İki heykeli de alıp filmdeki sahneyi canlandırabilirsiniz.

Kylo Ren heykeli 55.5 cm boyutunda dururken, Rey heykeli ise 52.1 cm uzunluğa sahip. İki heykelin de fiyatı 620$ olarak açıklandı. Rey heykelinin çıkış tarihi 2023 Ocak – Nisan aylarını gösterirken Kylo Ren heykelinin çıkış tarihinin ise 2023 Mart – Haziran ayları arasında olması bekleniyor. Heykellere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Rey Premium Format Heykeli

Kylo Ren Premium Format Heykeli


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -