Perşembe, Mart 23, 2023
Ana SayfaHEYKELSideshow Collectibles: Star Wars: The Rise of Skywalker - Rey ve Kylo...

Sideshow Collectibles: Star Wars: The Rise of Skywalker – Rey ve Kylo Ren Heykeli!

Sideshow Collectibles, daha önceden duyurduğu Star Wars: Episode IX – The Rise of Skywalker filminden Rey ve Kylo Ren heykeli hakkında detaylar paylaştı.

İki karakteri de filmde Endor‘un ayı olan Kef Bir gezegeninde, Death Star‘ın enkazının üstünde yaptıkları didişme (dövüş ya da düello demeye elim varmadı) sahnesiyle modellemişler. Ayrıca Kylo Ren heykeli hem kasklı hem de kasksız yüz modellemesiyle gelmekte.

Premium Format Figure serisine ait olan heykeller ayrı ayrı satılsa da bir diorama oluşturacak şekilde modellenmişler. İki heykeli de alıp filmdeki sahneyi canlandırabilirsiniz.

Kylo Ren heykeli 55.5 cm boyutunda dururken, Rey heykeli ise 52.1 cm uzunluğa sahip. İki heykelin de fiyatı 620$ olarak açıklandı. Rey heykelinin çıkış tarihi 2023 Ocak – Nisan aylarını gösterirken Kylo Ren heykelinin çıkış tarihinin ise 2023 Mart – Haziran ayları arasında olması bekleniyor. Heykellere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Rey Premium Format Heykeli

Kylo Ren Premium Format Heykeli


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -