Perşembe, Mart 23, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜSideshow Collectibles: The Clone Wars - Yoda Figürünü Duyurdu!

Sideshow Collectibles: The Clone Wars – Yoda Figürünü Duyurdu!

Sideshow Collectibles, Star Wars: The Clone Wars serisine yeni bir figür ekliyor. Daha önceden bu seri için Obi-Wan ve Anakin figürlerini duyurmuşlardı. Animasyon stiliyle çıkartacakları bu serinin içine Yoda da dahil oldu.

1/6 ölçekli ve yaklaşık 5.5” (14cm) uzunluğa sahip olan Yoda figürüyle birlikte 6 adet el modellemesi, 2 çift ayak modellemesi, bastonu ve ışın kılıcı geliyor.

165$ fiyatla Sideshow Collectibles sitesinde ön siparişe açılan figürün, Aralık 2022 – Mart 2023 tarihleri arasında çıkış yapması bekleniyor.

Açıkçası ben koleksiyonumda live action figürleri tercih ediyorum fakat Sideshow’un bu animasyon tarzıyla çıkarttığı figürler de muhteşem durmakta. Aşağıdaki linkten figüre ulaşabilirsiniz.

Sideshow Collectibles: Star Wars: The Clone Wars – Yoda


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -