Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜSideshow Collectibles: The Clone Wars - Yoda Figürünü Duyurdu!

Sideshow Collectibles: The Clone Wars – Yoda Figürünü Duyurdu!

Sideshow Collectibles, Star Wars: The Clone Wars serisine yeni bir figür ekliyor. Daha önceden bu seri için Obi-Wan ve Anakin figürlerini duyurmuşlardı. Animasyon stiliyle çıkartacakları bu serinin içine Yoda da dahil oldu.

1/6 ölçekli ve yaklaşık 5.5” (14cm) uzunluğa sahip olan Yoda figürüyle birlikte 6 adet el modellemesi, 2 çift ayak modellemesi, bastonu ve ışın kılıcı geliyor.

165$ fiyatla Sideshow Collectibles sitesinde ön siparişe açılan figürün, Aralık 2022 – Mart 2023 tarihleri arasında çıkış yapması bekleniyor.

Açıkçası ben koleksiyonumda live action figürleri tercih ediyorum fakat Sideshow’un bu animasyon tarzıyla çıkarttığı figürler de muhteşem durmakta. Aşağıdaki linkten figüre ulaşabilirsiniz.

Sideshow Collectibles: Star Wars: The Clone Wars – Yoda


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

“Black Panther: Wakanda Forever” filminden yeni görseller yayımlamdı!

0
  https://youtu.be/RlOB3UALvrQ Chadwick Boseman'ın kaybından sonra merakla beklenen Black Panther: Wakanda Forever filminden yeni görseller yayımlandı. 11 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek olan filmden Nakia, Riri Williams,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -