Salı, Şubat 7, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜSideshow Collectibles: The Dude Figürünü Duyurdu!

Sideshow Collectibles: The Dude Figürünü Duyurdu!

Jeff Bridges’ın en unutulmaz rollerinden birisi Coen Kardeşler’in yönettiği “The Big Lebowski”de oynadığı “The Dude” yani Ahbap karakteridir. Ahbap, etrafta bornozla dolaşan, elinden içkisini eksik etmeyen ve bowling oynamayı çok seven özgür ruhlu biridir ayrıca evinin aurasını tamamlayan halısına da çok düşkündür.

Sideshow Collectibles da geçtiğimiz günlerde bu karakterin 1/6 ölçekli figürünün duyurdu. Figürün yanında değiştirilebilen eller, içkiler, takılıp çıkartılabilen güneş gözlüğü, çantasıyla beraber bir adet bowling topu ve figür standı bulunmakta. Figürün, elinde ot tutan bir adet de Exculusive versiyonu bulunmakta.

“The Dude” figürünün iki versiyonu da 250$ olarak duyuruldu ve figür Sideshow Collectibles sitesinde ön siparişe açık. Figürün piyasaya çıkış tarihi ise 2022 Mayıs-Haziran ayları arasında olacağı tahmin ediliyor.

(Haberi yazdığı için Deniz Çetinkaya‘ya teşekkür ederiz.)

BENZER HABERLER

Hasbro’dan Transformers: Rise of the Beasts – Scourge Figürü!

0
Hasbro, Transformers tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son çıkardıkları figür ise ''Transformers Studio Series 101: Rise of the Beasts - Scourge'' figürü oldu. Figür,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -