Çarşamba, Temmuz 28, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRSideshow Collectibles: The Dude Figürünü Duyurdu!

Sideshow Collectibles: The Dude Figürünü Duyurdu!

Jeff Bridges’ın en unutulmaz rollerinden birisi Coen Kardeşler’in yönettiği “The Big Lebowski”de oynadığı “The Dude” yani Ahbap karakteridir. Ahbap, etrafta bornozla dolaşan, elinden içkisini eksik etmeyen ve bowling oynamayı çok seven özgür ruhlu biridir ayrıca evinin aurasını tamamlayan halısına da çok düşkündür.

Sideshow Collectibles da geçtiğimiz günlerde bu karakterin 1/6 ölçekli figürünün duyurdu. Figürün yanında değiştirilebilen eller, içkiler, takılıp çıkartılabilen güneş gözlüğü, çantasıyla beraber bir adet bowling topu ve figür standı bulunmakta. Figürün, elinde ot tutan bir adet de Exculusive versiyonu bulunmakta.

“The Dude” figürünün iki versiyonu da 250$ olarak duyuruldu ve figür Sideshow Collectibles sitesinde ön siparişe açık. Figürün piyasaya çıkış tarihi ise 2022 Mayıs-Haziran ayları arasında olacağı tahmin ediliyor.

(Haberi yazdığı için Deniz Çetinkaya‘ya teşekkür ederiz.)

BENZER HABERLER

McFarlane Toys Sayesinde DC Direct Geri Dönüyor!

0
İptali ile bütün koleksiyonerleri üzen DC Direct serisinin geri dönüşü müjdelendi. Mcfarlane Toys ve DC lisans anlaşmalarını genişletti. Mcfarlane Toys, DC Direct adı altında...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -