Salı, Ağustos 16, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜSideshow Collectibles: The Dude Figürünü Duyurdu!

Sideshow Collectibles: The Dude Figürünü Duyurdu!

Jeff Bridges’ın en unutulmaz rollerinden birisi Coen Kardeşler’in yönettiği “The Big Lebowski”de oynadığı “The Dude” yani Ahbap karakteridir. Ahbap, etrafta bornozla dolaşan, elinden içkisini eksik etmeyen ve bowling oynamayı çok seven özgür ruhlu biridir ayrıca evinin aurasını tamamlayan halısına da çok düşkündür.

Sideshow Collectibles da geçtiğimiz günlerde bu karakterin 1/6 ölçekli figürünün duyurdu. Figürün yanında değiştirilebilen eller, içkiler, takılıp çıkartılabilen güneş gözlüğü, çantasıyla beraber bir adet bowling topu ve figür standı bulunmakta. Figürün, elinde ot tutan bir adet de Exculusive versiyonu bulunmakta.

“The Dude” figürünün iki versiyonu da 250$ olarak duyuruldu ve figür Sideshow Collectibles sitesinde ön siparişe açık. Figürün piyasaya çıkış tarihi ise 2022 Mayıs-Haziran ayları arasında olacağı tahmin ediliyor.

(Haberi yazdığı için Deniz Çetinkaya‘ya teşekkür ederiz.)

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -