Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaHEYKELSideshow Collectibles: The Mandalorian - Ahsoka Tano Heykeli!

Sideshow Collectibles: The Mandalorian – Ahsoka Tano Heykeli!

Sideshow Collectibles, Star Wars: The Mandalorian dizisinin 13. bölümü (Sezon2/Bölüm5) olan The Jedi bölümünde karşımıza çıkan Ahsoka Tano karakterinin heykelini duyurdu. Bundan heykelden önce Star Wars: The Clone Wars dizinin 7. sezonundaki haliyle duyurdukları Ahsoka vs Maul heykeline de buradan ulaşabilirsiniz.

Premium Format Figure heykel serisine ait olan Ahsoka heykeli, 18.75″ (47.6cm) uzunluğunda durmakta.

İki elinde de Lightsaber tutan Ahsoka, ayağını kesilmiş bir ağaç gövdesinin üstüne koyup geriye bakar şekilde pozlanmış. Ayrıca Sideshow, Ahsoka’yı dizide Live Action olarak canlandıran oyuncu Rosario Dawson‘un benzerliğini de gayet iyi bir şekilde yakalamış. Tabii ki daha da iyi olabilirdi fakat yine de heykel hiç fena durmuyor.

635$ fiyatla ön siparişe açılan heykelin 2022 Kasım – 2023 Şubat ayları arasında çıkış yapması bekleniyor. Heykele Sideshow Collectibles sitesinden ulaşabilirsiniz.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -