Çarşamba, Temmuz 28, 2021
Ana SayfaHEYKELSideshow Collectibles’dan Dracula ve Van Helsing Heykelleri!

Sideshow Collectibles’dan Dracula ve Van Helsing Heykelleri!

Sideshow Collectibles, Hammer Films’in 1958 yılında yaptığı Dracula filminden iki karakterin heykelleri için ön siparişleri açtı. 1958 yapımı filmde Van Helsing’i Peter Cushing canlandırırken Dracula’yı da Christopher Lee canlandırmıştı.

Sideshow’un 1/ 4 ölçekli Premium Format serisine dahil olan bu heykeller 21 inch (53 cm) ile 22 inch (55 cm) arasındalar. Ayrıca özel kumaş kıyafete sahip olan heykeller bir de üzerinde Gargoyların (üzerinde canavarımsı şekillerin olduğu mimari yapılar) olduğu bir tabanda da sergilenebilecekler.

Her biri 530$ olarak fiyatlandırılan heykellerin 2022 Mayıs-Temmuz ayları arasında çıkması bekleniyor. Heykelleri aşağıdan görebilirsiniz.

(Haberi yazdığı için Hakan Yiğit Kumru‘ya teşekkür ederiz.)

BENZER HABERLER

McFarlane Toys Sayesinde DC Direct Geri Dönüyor!

0
İptali ile bütün koleksiyonerleri üzen DC Direct serisinin geri dönüşü müjdelendi. Mcfarlane Toys ve DC lisans anlaşmalarını genişletti. Mcfarlane Toys, DC Direct adı altında...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -