Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaHEYKELSideshow Collectibles’dan Dracula ve Van Helsing Heykelleri!

Sideshow Collectibles’dan Dracula ve Van Helsing Heykelleri!

Sideshow Collectibles, Hammer Films’in 1958 yılında yaptığı Dracula filminden iki karakterin heykelleri için ön siparişleri açtı. 1958 yapımı filmde Van Helsing’i Peter Cushing canlandırırken Dracula’yı da Christopher Lee canlandırmıştı.

Sideshow’un 1/ 4 ölçekli Premium Format serisine dahil olan bu heykeller 21 inch (53 cm) ile 22 inch (55 cm) arasındalar. Ayrıca özel kumaş kıyafete sahip olan heykeller bir de üzerinde Gargoyların (üzerinde canavarımsı şekillerin olduğu mimari yapılar) olduğu bir tabanda da sergilenebilecekler.

Her biri 530$ olarak fiyatlandırılan heykellerin 2022 Mayıs-Temmuz ayları arasında çıkması bekleniyor. Heykelleri aşağıdan görebilirsiniz.

(Haberi yazdığı için Hakan Yiğit Kumru‘ya teşekkür ederiz.)

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -