Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaHEYKELSideshow Collectibles’dan Dracula ve Van Helsing Heykelleri!

Sideshow Collectibles’dan Dracula ve Van Helsing Heykelleri!

Sideshow Collectibles, Hammer Films’in 1958 yılında yaptığı Dracula filminden iki karakterin heykelleri için ön siparişleri açtı. 1958 yapımı filmde Van Helsing’i Peter Cushing canlandırırken Dracula’yı da Christopher Lee canlandırmıştı.

Sideshow’un 1/ 4 ölçekli Premium Format serisine dahil olan bu heykeller 21 inch (53 cm) ile 22 inch (55 cm) arasındalar. Ayrıca özel kumaş kıyafete sahip olan heykeller bir de üzerinde Gargoyların (üzerinde canavarımsı şekillerin olduğu mimari yapılar) olduğu bir tabanda da sergilenebilecekler.

Her biri 530$ olarak fiyatlandırılan heykellerin 2022 Mayıs-Temmuz ayları arasında çıkması bekleniyor. Heykelleri aşağıdan görebilirsiniz.

(Haberi yazdığı için Hakan Yiğit Kumru‘ya teşekkür ederiz.)

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -