Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜSideshow Collectibles'dan The Crow Figürü Geliyor!

Sideshow Collectibles’dan The Crow Figürü Geliyor!

Sideshow, 1994 yılında çıkan The Crow filminden Brandon Lee‘nin canlandırdığı Eric Draven karakterinin figürünü duyurdu.

Eric Draven figürü, 1/6 ölçekli ve 12 inç (30.5 cm) boyunda. Figürün Collector ve Exclusive olmak üzere iki farklı versiyonu mevcut. Collector versiyonunda figürün yanında aksesuar olarak değişebilen el modellemeleri, pompalı tüfek, kılıç, tabanca, revolver, karga ve stant bulunuyor. Exclusive versiyonda ise bunlara ek olarak bir adet gitar mevcut.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan figürün Collector versiyonu $250 iken, Exclusive versiyon ise $265. Figürün 2022 Ağustos – Ekim ayları arasında çıkış yapması bekleniyor.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -