Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜSideshow Collectibles'dan The Crow Figürü Geliyor!

Sideshow Collectibles’dan The Crow Figürü Geliyor!

Sideshow, 1994 yılında çıkan The Crow filminden Brandon Lee‘nin canlandırdığı Eric Draven karakterinin figürünü duyurdu.

Eric Draven figürü, 1/6 ölçekli ve 12 inç (30.5 cm) boyunda. Figürün Collector ve Exclusive olmak üzere iki farklı versiyonu mevcut. Collector versiyonunda figürün yanında aksesuar olarak değişebilen el modellemeleri, pompalı tüfek, kılıç, tabanca, revolver, karga ve stant bulunuyor. Exclusive versiyonda ise bunlara ek olarak bir adet gitar mevcut.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan figürün Collector versiyonu $250 iken, Exclusive versiyon ise $265. Figürün 2022 Ağustos – Ekim ayları arasında çıkış yapması bekleniyor.

BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -