Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRSideshow Collectibles'tan "Life-Size" Death Trooper figürü ön-siparişte!

Sideshow Collectibles’tan “Life-Size” Death Trooper figürü ön-siparişte!

Gerçek bir Death Trooper’ın sizi korumasını ister miydiniz?

Sideshow Collectibles, İmparatorluk’un biten klon askerlerinin yerine yeni askerler eğitmesine yardım ediyor. Gizli planların açığa çıkıyor Sideshow! İnanılmaz bir Life-Size ile birlikteyiz. Yaklaşık 2.1 metrelik bu asker, sizi her türlü kötülükten koruyabilir. Tabii nişan alabilirse.

Sideshow Collectibles'tan "Life-Size" Death Trooper figürü ön-siparişte!
84 inçlik Life-Size Death Trooper Figürü

Rogue One’da gördüğümüz Death Trooper; üzerindeki tüm ekipmanlar, detaylarıyla birlikte yerinde. Kabzalar, bombalar, zırhı, kaskı, elindeki E-11D tüfeği vs. Dikkatimi ilk çeken şey ise zırhı ve kaskındaki lekeler oldu. Yoğun çarpışmalarda aldıkları bu izler, başarılı bir şekilde yapılmış. Bu detay ise, zaten gerçek insan boyunda olan askerimizi filmin atmosferini yaşatma konusunda üst seviyelere ulaştırıyor.

Yapımında cam elyafı kullanılan 84 inçlik Life-Size Death Trooper’a buradan ön-sipariş verebilirsiniz. Fiyatı ise $8000.

[foogallery id=”6573″]

Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Popüler Sanatta Femme Fatale

0
Femme Fatale terimi Fransızca’daki femme kadın, fatale ölümcül, yazgısal kelimelerinin birleşiminden meydana gelmiştir. Keesey’e göre Femme Fatale karşı konulmaz baştan çıkarıcı cazibesiyle, erkekleri tehlikeye, yıkıma hatta ölüme...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -