Pazar, Mayıs 28, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜSideshow Collectibles'tan "Life-Size" Death Trooper figürü ön-siparişte!

Sideshow Collectibles’tan “Life-Size” Death Trooper figürü ön-siparişte!

Gerçek bir Death Trooper’ın sizi korumasını ister miydiniz?

Sideshow Collectibles, İmparatorluk’un biten klon askerlerinin yerine yeni askerler eğitmesine yardım ediyor. Gizli planların açığa çıkıyor Sideshow! İnanılmaz bir Life-Size ile birlikteyiz. Yaklaşık 2.1 metrelik bu asker, sizi her türlü kötülükten koruyabilir. Tabii nişan alabilirse.

Sideshow Collectibles'tan "Life-Size" Death Trooper figürü ön-siparişte!
84 inçlik Life-Size Death Trooper Figürü

Rogue One’da gördüğümüz Death Trooper; üzerindeki tüm ekipmanlar, detaylarıyla birlikte yerinde. Kabzalar, bombalar, zırhı, kaskı, elindeki E-11D tüfeği vs. Dikkatimi ilk çeken şey ise zırhı ve kaskındaki lekeler oldu. Yoğun çarpışmalarda aldıkları bu izler, başarılı bir şekilde yapılmış. Bu detay ise, zaten gerçek insan boyunda olan askerimizi filmin atmosferini yaşatma konusunda üst seviyelere ulaştırıyor.

Yapımında cam elyafı kullanılan 84 inçlik Life-Size Death Trooper’a buradan ön-sipariş verebilirsiniz. Fiyatı ise $8000.

[foogallery id=”6573″]
Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -