Cuma, Haziran 25, 2021
Ana SayfaHEYKELSideshow: Darth Vader Premium Format Heykeli Duyuruldu!

Sideshow: Darth Vader Premium Format Heykeli Duyuruldu!

Geçtiğimiz günlerde Sideshow Collectibles, Darth Vader Premium Format heykelini duyurmuş ve ön siparişe açmıştı. Rogue One filminden ilham alınarak yapılan bu heykel, Mustafar gezegenindeki Vader’ın kalesi tasarımlı base ile birlikte 25” (yaklaşık 63.5cm) uzunluğa sahip.

Hem gücü kullanırken hem de kolunu serbest bırakmış bir pozlama yapabileceğiniz 2 adet değiştirilebilir sağ kol ile gelen heykelin ışın kılıcında da led aydınlatma mevcut.

650$ fiyat ile ön siparişe açılan heykelin çıkış tarihinin ise 2022 Nisan-Haziran ayları arasında olması bekleniyor. Heykele Sideshow Collectibles sitesinden ulaşabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Iron Studios: Harley Quinn Prime Scale Heykeli Geliyor!

0
Geçtiğimiz günlerde Iron Studios, 1/3 ölçekli ''Harley Quinn Prime Scale'' heykeli için ön siparişleri açtı. 3 adet değiştirilebilen kafa modellemesi ile gelen heykel 26'' (yaklaşık...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -