Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana SayfaÇİZGİ ROMANSideshow Collectibles: Domino Premium Format Heykelini Duyurdu! 

Sideshow Collectibles: Domino Premium Format Heykelini Duyurdu! 

Waitdon’t kill him!! We need to insult him first!” – Domino  

Sideshow: Domino Premium Format Heykelini Duyurdu!!! 
Sideshow: Domino Premium Format Heykelini Duyurdu!!!

Bir süper güç düşünün ki bu güç sizi dünyadaki en şanslı insan yapsın. Ne kadar güzel değil mi? Fakat zaten bu güç bir kişi de var ve ismi: DOMINO!!! Sideshow CollectiblesMarvel Comics – Domino Premium Format Heykeli için görüntüleri ve bilgileri paylaştı. Muazzam bir boyama işçiliği ve heykel içerisine easter egg denen göndermeli detaylarıyla beni benden aldı ve Domino, hayalimdeki heykellerden birisi olmayı başardı. 

Sideshow: Domino Premium Format Heykelini Duyurdu!!! 
Sideshow: Domino Premium Format Heykelini Duyurdu!!!

Paylaşılan görsellerde Domino, elinde tüten bir tabancayla kurşunlanarak açılmış bir slot makinesinin üstünde oturuyor. Heykel yaklaşık 20 inç (yaklaşık 51 cm) yüksekliğinde olup, iki versiyonu ile satışa çıkarılacak. Standart Collector Edition, $570 fiyatla satışa sunulacak. Sideshow Exclusive Edition ise, değiştirilebilir uzun saçlı haliyle silahının namlusundan duman üfleyerek, heykele heyecan verici bir alternatif bir kafa modellemesi içerecek ve fiyatı $585 olacak. 

[foogallery id=”18982″]

Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Popüler Sanatta Femme Fatale

0
Femme Fatale terimi Fransızca’daki femme kadın, fatale ölümcül, yazgısal kelimelerinin birleşiminden meydana gelmiştir. Keesey’e göre Femme Fatale karşı konulmaz baştan çıkarıcı cazibesiyle, erkekleri tehlikeye, yıkıma hatta ölüme...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -