Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaÇİZGİ ROMANSideshow Collectibles: Domino Premium Format Heykelini Duyurdu! 

Sideshow Collectibles: Domino Premium Format Heykelini Duyurdu! 

Waitdon’t kill him!! We need to insult him first!” – Domino  

Sideshow: Domino Premium Format Heykelini Duyurdu!!! 
Sideshow: Domino Premium Format Heykelini Duyurdu!!!

Bir süper güç düşünün ki bu güç sizi dünyadaki en şanslı insan yapsın. Ne kadar güzel değil mi? Fakat zaten bu güç bir kişi de var ve ismi: DOMINO!!! Sideshow CollectiblesMarvel Comics – Domino Premium Format Heykeli için görüntüleri ve bilgileri paylaştı. Muazzam bir boyama işçiliği ve heykel içerisine easter egg denen göndermeli detaylarıyla beni benden aldı ve Domino, hayalimdeki heykellerden birisi olmayı başardı. 

Sideshow: Domino Premium Format Heykelini Duyurdu!!! 
Sideshow: Domino Premium Format Heykelini Duyurdu!!!

Paylaşılan görsellerde Domino, elinde tüten bir tabancayla kurşunlanarak açılmış bir slot makinesinin üstünde oturuyor. Heykel yaklaşık 20 inç (yaklaşık 51 cm) yüksekliğinde olup, iki versiyonu ile satışa çıkarılacak. Standart Collector Edition, $570 fiyatla satışa sunulacak. Sideshow Exclusive Edition ise, değiştirilebilir uzun saçlı haliyle silahının namlusundan duman üfleyerek, heykele heyecan verici bir alternatif bir kafa modellemesi içerecek ve fiyatı $585 olacak. 

[foogallery id=”18982″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Okumanız Gereken 5 DC Çizgi Romanı

0
Merhabalar! Yine bir çizgi roman listesiyle sizlerle birlikteyim^. Bu listede okumanızı önerdiğim DC Comics'in kült çizgi romanlarını listeledim. DC gibi devasa bir evrenin külliyatından...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -