Pazartesi, Ağustos 15, 2022
Ana SayfaÇİZGİ ROMANSideshow Collectibles: Spider-Man Premium Format Heykeli Ön-Siparişte!

Sideshow Collectibles: Spider-Man Premium Format Heykeli Ön-Siparişte!

Heykel üreten firma deyince aklıma gelen ilk firmalardan biri tabii ki de: Sideshow Collectibles. Spider-Man de bütün geek kültürünü en çok bildiği ve genelde herkesin sevdiği bir karakter. Sideshow ise Spider-Man Premium Format‘ını duyurup hemen ön-siparişlere açtı. Şimdi daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim.  

Sideshow: Spider-Man Premium Format Heykeli Ön-Siparişte!
Sideshow: Spider-Man Premium Format Heykeli Ön-Siparişte!

Sideshow Collectibles‘dan yeni Marvel Comics – Spider-Man Premium Format Figürü için ön siparişler açıldı. Heykelde reçine, polystone, döküm metal ve PVC plastik karışımları kullanıldı. Doktor Octopus’un metal kolları tarafından saldırıya uğrayan Spider-Man 22.5 inç (yaklaşık 57cm) yüksekliğinde duruyor.

Heykelde, Doc Ock’un pençelerinde bir miktar LED aydınlatma bulunuyor. Bir Sideshow Exclusive sürümü, alternatif bir değiştirilebilir kafa modellemesi içerir. Sıradan sürüm $625 (yaklaşık 3.560 TL)Exclusive $640 (yaklaşık 3.645 TL). Kasım 2019 ile Ocak 2020 arasında piyasaya çıkacağı tahmin ediliyor. Aşağıdaki linkten ön siparişi verebilirsiniz. 

 

Sideshow: Spider-Man Premium Format Heykeli Ön-Siparişte!
Sideshow: Spider-Man Premium Format Heykeli Ön-Siparişte!

Spider-Man Premium Format Heykel 

Sideshow, Marvel koleksiyonunda dolaşan Spider-Man Premium Format ™ Figürünü sunar. 

  • Laboratuarda başka bir gün! Örümcek Adam Premium Format heykeli, herkesin sevdiği ağ kafalı, Oscorp Laboratories temalı bir üssünde düşmanı Doctor Octopus’un dokunaçlarıyla güreşirken 22.5 inç (yaklaşık 57cm) yüksekliğindedir. Peter Parker, ustalıkla uğraşmak amacıyla robotlu kollar kıvrılmış monitörler ve makineler etrafında dolanırken Doc Ock’un pençeli kollarından ustalıkla kaçınıyor. 
Sideshow: Spider-Man Premium Format Heykeli Ön-Siparişte!
Sideshow: Spider-Man Premium Format Heykeli Ön-Siparişte!
  • Polystone’dan üretilmiş olan Spider-Man Premium Format heykeli eldiven, bot, maske ve gövde üzerinde çeşitli dokular ve dokuma elemanlarıyla süslü mavi ve kırmızı kostüm bulunuyor. Spidey kıyafeti Peter Parker’ın atletik fiziğini, detaylı kas yapısı ve gerçekçi kumaş hareketi ile gözler önüne seriyor.
  • Birkaç ağ, tabandaki mekanik dokunaçların etrafına sarılır ve ölümcül pençeleri kapatır ve Parker’ın kamerasını gizler. İki açık pençe ayrıca sahneye uğursuz yeşil bir parıltı ekleyen bir ışıklandırma özelliği içerir. 
  • Spider-Man Premium Format’ın Özel Sürümü, alternatif bir klasik maske tasarımına sahip bir değiştirilebilir kafa modellemesi içerir. Bu özel ek ekran seçeneği ile örümcek duyularınızı geliştirin! 
[foogallery id=”23747″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -