Perşembe, Haziran 8, 2023
Ana SayfaÇİZGİ ROMANSideshow Collectibles: Spider-Man Premium Format Heykeli Ön-Siparişte!

Sideshow Collectibles: Spider-Man Premium Format Heykeli Ön-Siparişte!

Heykel üreten firma deyince aklıma gelen ilk firmalardan biri tabii ki de: Sideshow Collectibles. Spider-Man de bütün geek kültürünü en çok bildiği ve genelde herkesin sevdiği bir karakter. Sideshow ise Spider-Man Premium Format‘ını duyurup hemen ön-siparişlere açtı. Şimdi daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim.  

Sideshow: Spider-Man Premium Format Heykeli Ön-Siparişte!
Sideshow: Spider-Man Premium Format Heykeli Ön-Siparişte!

Sideshow Collectibles‘dan yeni Marvel Comics – Spider-Man Premium Format Figürü için ön siparişler açıldı. Heykelde reçine, polystone, döküm metal ve PVC plastik karışımları kullanıldı. Doktor Octopus’un metal kolları tarafından saldırıya uğrayan Spider-Man 22.5 inç (yaklaşık 57cm) yüksekliğinde duruyor.

Heykelde, Doc Ock’un pençelerinde bir miktar LED aydınlatma bulunuyor. Bir Sideshow Exclusive sürümü, alternatif bir değiştirilebilir kafa modellemesi içerir. Sıradan sürüm $625 (yaklaşık 3.560 TL)Exclusive $640 (yaklaşık 3.645 TL). Kasım 2019 ile Ocak 2020 arasında piyasaya çıkacağı tahmin ediliyor. Aşağıdaki linkten ön siparişi verebilirsiniz. 

 

Sideshow: Spider-Man Premium Format Heykeli Ön-Siparişte!
Sideshow: Spider-Man Premium Format Heykeli Ön-Siparişte!

Spider-Man Premium Format Heykel 

Sideshow, Marvel koleksiyonunda dolaşan Spider-Man Premium Format ™ Figürünü sunar. 

  • Laboratuarda başka bir gün! Örümcek Adam Premium Format heykeli, herkesin sevdiği ağ kafalı, Oscorp Laboratories temalı bir üssünde düşmanı Doctor Octopus’un dokunaçlarıyla güreşirken 22.5 inç (yaklaşık 57cm) yüksekliğindedir. Peter Parker, ustalıkla uğraşmak amacıyla robotlu kollar kıvrılmış monitörler ve makineler etrafında dolanırken Doc Ock’un pençeli kollarından ustalıkla kaçınıyor. 
Sideshow: Spider-Man Premium Format Heykeli Ön-Siparişte!
Sideshow: Spider-Man Premium Format Heykeli Ön-Siparişte!
  • Polystone’dan üretilmiş olan Spider-Man Premium Format heykeli eldiven, bot, maske ve gövde üzerinde çeşitli dokular ve dokuma elemanlarıyla süslü mavi ve kırmızı kostüm bulunuyor. Spidey kıyafeti Peter Parker’ın atletik fiziğini, detaylı kas yapısı ve gerçekçi kumaş hareketi ile gözler önüne seriyor.
  • Birkaç ağ, tabandaki mekanik dokunaçların etrafına sarılır ve ölümcül pençeleri kapatır ve Parker’ın kamerasını gizler. İki açık pençe ayrıca sahneye uğursuz yeşil bir parıltı ekleyen bir ışıklandırma özelliği içerir. 
  • Spider-Man Premium Format’ın Özel Sürümü, alternatif bir klasik maske tasarımına sahip bir değiştirilebilir kafa modellemesi içerir. Bu özel ek ekran seçeneği ile örümcek duyularınızı geliştirin! 
[foogallery id=”23747″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

En İyi Spider-Man Filmi Hangisi?

0
Çizgi roman uyarlaması filmler denilince akla ilk gelen karakterlerden biri de şüphesiz ki mahallemizin dostu Spider-Man'dir. Sinemaya sayısız kez farklı evrenlerle uyarlanan, çizgi romanlarından...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -