Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana SayfaÇİZGİ ROMANSideshow: The Punisher Premium Format Heykelinin Görselleri Paylaşıldı!

Sideshow: The Punisher Premium Format Heykelinin Görselleri Paylaşıldı!

You like magic tricksAbracadabra.” – Frank Castle  

Sideshow: The Punisher Premium Format Heykelinin Görselleri Paylaşıldı!!! 
Sideshow: The Punisher Premium Format Heykelinin Görselleri Paylaşıldı!

Sideshow Collectibles son zamanlarda tekrar popüler olan Punisher’ın Premium Format Heykelininin görsellerini paylaştı. Oldukça güzel bir işçilik çıkaran Sideshow, yine herkesin evinde olmasını isteyeceği bir heykel yapmış. Daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim.

Sideshow: The Punisher Premium Format Heykelinin Görselleri Paylaşıldı!!! 
Sideshow: The Punisher Premium Format Heykelinin Görselleri Paylaşıldı!

Sideshow Collectibles, Marvel Comics – The Punisher Premium Format Heykeli için yeni fotoğraflar ve detaylar paylaştı. Punisher (Frank Castle)Kingpin’in merdiveninde dururken, Kingpin’in kırılmış bastonu ve mermi kovanları ile birlikte pozlanmış olup, 22 inç (yaklaşık 56 cm) yüksekliğinde bulunuyor. Bir elinde beyzbol sopası, diğeri elinde ise tüten bir tabanca ve omzuna asılmış bir tüfekle Punisher silahlı ve büyük kötü adamların haddini bildirmeye hazır.

Standart Collector Versiyon $585 fiyatlandırılacak. Sideshow Exclusive Versiyon ise, $600 olarak fiyatlandırılacak. Exclusive Versiyon, ekstra değiştirilebilir kuru kafa savaş boyalı bir kafa modellemesi içerir. 

Daha detaylı fotoğraflara bakmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

[foogallery id=”19303″]

Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Iron Studios’dan Avengers Endgame Final Battle Heykelleri Geliyor!

0
Iron Studios, Avengers Endgame filminden final battle sahnesinde yer alan Iron Man, Captain America ve Thor heykellerini duyurdu. Heykeller 1/10 ölçeğinde ve polystone malzemesinden...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -