Pazar, Aralık 4, 2022
Ana SayfaÇİZGİ ROMANSideshow: The Punisher Premium Format Heykelinin Görselleri Paylaşıldı!

Sideshow: The Punisher Premium Format Heykelinin Görselleri Paylaşıldı!

You like magic tricksAbracadabra.” – Frank Castle  

Sideshow: The Punisher Premium Format Heykelinin Görselleri Paylaşıldı!!! 
Sideshow: The Punisher Premium Format Heykelinin Görselleri Paylaşıldı!

Sideshow Collectibles son zamanlarda tekrar popüler olan Punisher’ın Premium Format Heykelininin görsellerini paylaştı. Oldukça güzel bir işçilik çıkaran Sideshow, yine herkesin evinde olmasını isteyeceği bir heykel yapmış. Daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim.

Sideshow: The Punisher Premium Format Heykelinin Görselleri Paylaşıldı!!! 
Sideshow: The Punisher Premium Format Heykelinin Görselleri Paylaşıldı!

Sideshow Collectibles, Marvel Comics – The Punisher Premium Format Heykeli için yeni fotoğraflar ve detaylar paylaştı. Punisher (Frank Castle)Kingpin’in merdiveninde dururken, Kingpin’in kırılmış bastonu ve mermi kovanları ile birlikte pozlanmış olup, 22 inç (yaklaşık 56 cm) yüksekliğinde bulunuyor. Bir elinde beyzbol sopası, diğeri elinde ise tüten bir tabanca ve omzuna asılmış bir tüfekle Punisher silahlı ve büyük kötü adamların haddini bildirmeye hazır.

Standart Collector Versiyon $585 fiyatlandırılacak. Sideshow Exclusive Versiyon ise, $600 olarak fiyatlandırılacak. Exclusive Versiyon, ekstra değiştirilebilir kuru kafa savaş boyalı bir kafa modellemesi içerir. 

Daha detaylı fotoğraflara bakmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

[foogallery id=”19303″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER
Assassin’s Creed

PureArts’dan Assassin’s Creed- Animus Connor Heykeli Geliyor!

0
PureArts, Assasin's Creed- Animus serisine yeni ürünler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise Assasin's Creed- Animus Connor heykeli oldu. 1/4 ölçekli bu heykel, 58...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -