Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ana SayfaHEYKELSideshow Collectibles: ThunderCats - Cheetara

Sideshow Collectibles: ThunderCats – Cheetara

Sideshow Collectibles, ThunderCats karakterlerinin yeniden tasarlanmış versiyonlarını içeren koleksiyonuna devam ediyor.

Serinin yeni üyesi Cheetara the Swift, daha önce duyurulan Lion-O ve Mumm-Ra‘ya katılıyor.

15.5″ uzunluğunda (yaklaşık 40 cm) ve polystone malzemeden üretilen bu dinamik heykel namına yaraşır şekilde bir Cats’ Lair kaidesinin üzerinde yer alıyor. Orijinal çizgi roman tasarımının Sideshow tarafından yeniden düzenlenmiş haliyle oldukça güzel görünüyor diyebiliriz. Modern zamanlara uyarken karakterin orijinal görüntüsünden fazla taviz verilmemiş. Metal görünümlü tribal parçaların eklenmesi kostümü tek hareketle birkaç seviye atlatmış adeta. 

Sideshow plastikle en iyi iş çıkaran firmalardan birisi. Doğrusu bu çizgi romanvari heykellerini oldukça başarılı buluyorum. Kullanılan boyama tekniği ve kinetik tasarım her zaman çok hoşuma gidiyor. Yüzündeki kararlı ifadenin yansıtılmasını özellikle sevdim.

Sevmediğim tek kısım sanırım Cheetos benekleri. Karakterin sahip olduğu en önemli görsel özelliklerden biri olduğunu düşünüyorum, dolayısıyla bir airbrush ‘fıs’ ına kalmamalıydı iş sanki öyle değil mi?

Emeği geçenler köşesinde heykeltraş olarak Mark Newman, boyamada Jeff Camp ve Kat Spene, tasarım ve geliştirmeden sorumlu Ian McDonald, Alex Pascenko ve Jean-Paul Mavinga yer alıyor.

Cheetara’nın 6. hissini devreye sokmak isteyen koleksiyoncular için bir de Exclusive Edition mevcut. Bu versiyonda yerleştirilmiş LED ler sayesinde kızımızın gözleri kediliğine yakışır ölçüde parlıyor.

Bugün itibariyle ön siparişleri başlamış olan Cheetara heykelinin Exclusive Edition versiyonu $460.00 ve Collector Edition versiyonu $445.00 olarak ücretlendirilmiş. 

Bir 15 dolar LED ve montaj parası ablacım bize gelişi böyle zaten.

[foogallery id=”20879″]
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER
Gecco: Silent Hill 2 "James Sunderland" heykeli ön siparişte!

Gecco: Silent Hill 2 “James Sunderland” heykeli ön siparişte!

0
Gecco, Silent Hill 2'nin baş karakteri James Sunderland 1/6 Ölçekli Heykelini duyurdu! Konami'nin efsane oyunları arasında olan Silent Hill 2, ilk olarak 2001'de PlayStation 2...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -