Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaHEYKELSideshow'dan Darth Vader Mythos Heykeli!

Sideshow’dan Darth Vader Mythos Heykeli!

Sideshow, yeni Darth Vader Mythos heykelini duyurdu. Daha önce aynı seriden Darth Maul, Darth Sidious ve Asajj Ventress gibi karakterlerin de heykelleri koleksiyonerlerle buluşmuş ve son derece beğenilmişti.

Heykel yaklaşık 25 inç (63 cm) boyunda ve polystone malzemeden üretiliyor. Heykelde Darth Vader, suiti ve pelerini zarar görmüş bir biçimde ve yanan bir X-Wing motoru üzerinde modellenmiş. Ayrıca heykelin normal versiyonunda iki kafa modellemesi bulunurken, Exclusive versiyonunda ise ekstra bir kafa modellemesiyle alev efektli bir ışın kılıcı bulunuyor.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan heykelin normal versiyonun fiyatı $630 iken, Exclusive versiyonun fiyatı ise $650 olarak fiyatlandırıldı. Heykelin çıkış tarihinin ise 2023 yılının ilk çeyreğinde olması bekleniyor.

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -