Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaHEYKELSideshow'dan Darth Vader Mythos Heykeli!

Sideshow’dan Darth Vader Mythos Heykeli!

Sideshow, yeni Darth Vader Mythos heykelini duyurdu. Daha önce aynı seriden Darth Maul, Darth Sidious ve Asajj Ventress gibi karakterlerin de heykelleri koleksiyonerlerle buluşmuş ve son derece beğenilmişti.

Heykel yaklaşık 25 inç (63 cm) boyunda ve polystone malzemeden üretiliyor. Heykelde Darth Vader, suiti ve pelerini zarar görmüş bir biçimde ve yanan bir X-Wing motoru üzerinde modellenmiş. Ayrıca heykelin normal versiyonunda iki kafa modellemesi bulunurken, Exclusive versiyonunda ise ekstra bir kafa modellemesiyle alev efektli bir ışın kılıcı bulunuyor.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan heykelin normal versiyonun fiyatı $630 iken, Exclusive versiyonun fiyatı ise $650 olarak fiyatlandırıldı. Heykelin çıkış tarihinin ise 2023 yılının ilk çeyreğinde olması bekleniyor.

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -