Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Sideshow, Marvel Comics Magneto Maquette heykeli ön siparişte!

Sideshow, Magneto Maquette heykeli ön siparişte!
Fotoğraf: Sideshow

ÇİZGİ ROMAN

Sideshow, Marvel Comics Magneto Maquette heykeli ön siparişte!

Marvel Comics Magneto Maquette

Marvel Comics Magneto Maquette

 “There is no one on this Earth who can hope to stop me.”

Bazı haberleri yazarken sadece “Bu nedir aga?” yazıp bırakmak istiyor bu gönül ama o zaman da size gerekli bilgiyi paylaşmamış oluruz. =) Sideshow geçenlerde yaptığı duyuru ile Marvel fanlarının ve benim de en favori mutantlarımızdan  birinin yani “Magneto Maquette” heykelini takipçileri ile paylaştı.

63cm yüksekliğinde, yok edilmiş bir Sentinel’ın üzerinde yükselen heykel’in içerisinden kablo geçen pozlanabilir bir pelerini mevcut. Böylelikle istediğin pozu vermesini sağlıyorsunuz. Ayrıca değiştirilebilir maskesiz bir de yüze sahip. Magneto Maquette reçinden bir yüze ve vücuda sahip.  Oldukça detaylı kıyafeti, mor eldiven ve çizmeri ile ikonik görüntüsü muazzam gözüküyor.

Gerek boyaması, gerek modellemesi ile fiyatını çok çok hak eden bir iş çıkartılmış yine.

Marvel Comics Magneto Maquette

Marvel Comics Magneto Maquette

Magneto Maquette için pre-orderl, 18 Ocak Perşembe günü saat 12:00 ile – 15:00 arasında başlayacak. Collect Edition (standart sürüm) fiyatı 740 $, Exclusive Edition ise 750 $ fiyatla satışa sunulacak.

“I am Magneto, mightiest of all mutants.”

 

Magneto ( Manyeto )

Stan Lee ve Jack Kirby tarafından yaratılan Marvel çizgi roman kahramanıdır. Manyetizma yeteneğine sahiptir ve kendine Manyetizma Ustası der. Çocukları Pietro Maximoff (Quicksilver) ve Wanda Maximoff (Scarlett Witch) ‘tir.

Magneto’nun manyetik güçleri vardır. İçinde metal elementleri bulunan her şeye istediğini yapabilir, manyetik koruma alanları yaratabilir, manyetizma gücü ile ağırlığı 100 ton gelen objeleri bile kaldırabilir. Aynı zamanda az da olsa psişik güçleri de vardır, bu sayede psişik saldırılara karşı kendisini koruyabilir ve basit seviyede zeka okuyabilir. Magneto gezegenin en güçlü mutantlarından biridir. O kadar güçlüdür ki çocukları Scarlet Witch ve Quicksilver’ın ölümünden sonra mutant gücünü kullanarak Thor’un Mjolnir adlı çekicini kaldırır ve kullanır.

Magneto, X-Men’in ilk ve hiç kuşkusuz en büyük düşmanıdır. Aslında onun için tam olarak bir kötü adam denilemez, ama uyguladığı yöntemler pek çok kez aşırıya kaçtığından dünyanın gözünde bir suçlu konumundadır. En önemli rakibi Prof. X ile eski dost olmaları onların mücadelelerine ilginç bir boyut katar.

Comments

More in ÇİZGİ ROMAN

To Top