Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaHEYKELSideshow'dan Marvel Comics – Nightcrawler Heykeli!

Sideshow’dan Marvel Comics – Nightcrawler Heykeli!

Sideshow Collectibles, Marvel ComicsNightcrawler heykelini duyurdu. Heykel, 23” (yaklaşık 58 cm) boyutunda. Heykelin tasarımı ise, Nightcrawler‘ın dev Sentinel‘in elinden büyülü bir şekilde ışınlanırken verdiği fantastik bir pozdan esin alınarak yaratılmış. Üstelik, heykelin aynı zamanda Nightcrawler‘ın iki elinde de tuttuğu çift kılıçlı bir versiyonu daha olacak.

Hem dev bir Sentinel eli sayesinde, hem de çok iyi işlenmiş ışınlanma dumanı ile çok başarılı bir dioraması olan heykelin ana karakteri Nightcrawler da bence oldukça güzel tasarlanmış bulunmakta.

Heykelin Collector Edition Nightcrawler olan modelinin fiyatı 595$ olarak açıklandı. Diğer Exclusive Edition olan versiyonunun fiyatı ise 615$ olarak açıklandı.

Heykelin 2022 yılının Ekim ve Aralık ayları arasında raflarda olması bekleniyor ama şu an için ön siparişler açılmış durumda.

BENZER HABERLER

“Black Panther: Wakanda Forever” filminden yeni görseller yayımlamdı!

0
  https://youtu.be/RlOB3UALvrQ Chadwick Boseman'ın kaybından sonra merakla beklenen Black Panther: Wakanda Forever filminden yeni görseller yayımlandı. 11 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek olan filmden Nakia, Riri Williams,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -