Cuma, Ocak 21, 2022
Ana SayfaHEYKELSideshow'dan Marvel Comics – Nightcrawler Heykeli!

Sideshow’dan Marvel Comics – Nightcrawler Heykeli!

Sideshow Collectibles, Marvel ComicsNightcrawler heykelini duyurdu. Heykel, 23” (yaklaşık 58 cm) boyutunda. Heykelin tasarımı ise, Nightcrawler‘ın dev Sentinel‘in elinden büyülü bir şekilde ışınlanırken verdiği fantastik bir pozdan esin alınarak yaratılmış. Üstelik, heykelin aynı zamanda Nightcrawler‘ın iki elinde de tuttuğu çift kılıçlı bir versiyonu daha olacak.

Hem dev bir Sentinel eli sayesinde, hem de çok iyi işlenmiş ışınlanma dumanı ile çok başarılı bir dioraması olan heykelin ana karakteri Nightcrawler da bence oldukça güzel tasarlanmış bulunmakta.

Heykelin Collector Edition Nightcrawler olan modelinin fiyatı 595$ olarak açıklandı. Diğer Exclusive Edition olan versiyonunun fiyatı ise 615$ olarak açıklandı.

Heykelin 2022 yılının Ekim ve Aralık ayları arasında raflarda olması bekleniyor ama şu an için ön siparişler açılmış durumda.

BENZER HABERLER

Prime 1 Studio’dan Batman Sonar Suit Heykeli Geliyor!

0
Prime 1 Studio, 1995 yapımı olan Batman Forever filminden Batman Sonar Suit heykelini duyurdu. 1/3 ölçekli Museum Masterline serisine ait heykel, 37.5 inç (95...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Kotobukiya - Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia | Figürcünün Seyir Defteri | S1-B1

Kotobukiya – Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia |...

0
Figürcünün Seyir Defterinde bugün! A long time ago in a galaxy far far away... Kotobukiya'nın Star Wars ArtFX+ serisinde kaldığımız yerden devam ediyoruz! Uzun zamandır...
- Reklam -