Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaHEYKELSideshow'dan Marvel Comics – Nightcrawler Heykeli!

Sideshow’dan Marvel Comics – Nightcrawler Heykeli!

Sideshow Collectibles, Marvel ComicsNightcrawler heykelini duyurdu. Heykel, 23” (yaklaşık 58 cm) boyutunda. Heykelin tasarımı ise, Nightcrawler‘ın dev Sentinel‘in elinden büyülü bir şekilde ışınlanırken verdiği fantastik bir pozdan esin alınarak yaratılmış. Üstelik, heykelin aynı zamanda Nightcrawler‘ın iki elinde de tuttuğu çift kılıçlı bir versiyonu daha olacak.

Hem dev bir Sentinel eli sayesinde, hem de çok iyi işlenmiş ışınlanma dumanı ile çok başarılı bir dioraması olan heykelin ana karakteri Nightcrawler da bence oldukça güzel tasarlanmış bulunmakta.

Heykelin Collector Edition Nightcrawler olan modelinin fiyatı 595$ olarak açıklandı. Diğer Exclusive Edition olan versiyonunun fiyatı ise 615$ olarak açıklandı.

Heykelin 2022 yılının Ekim ve Aralık ayları arasında raflarda olması bekleniyor ama şu an için ön siparişler açılmış durumda.

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -