Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜSideshow'dan The Man With No Name (Clint Eastwood) Figürü!

Sideshow’dan The Man With No Name (Clint Eastwood) Figürü!

Sideshow Collectibles, Clint Eastwood Legacy Collection serisini duyurdu! Bu seriye eklediği ilk figür ise Clint Eastwood‘un, 1966 yılında çıkan ve yönetmenliğini Sergio Leone‘nin üstlendiği The Good, the Bad and the Ugly (İyi, Kötü ve Çirkin) filmindeki hali oldu. Filmde Clint Eastwood’un canlandırdığı karakterin bir adı yoktu. Adı sadece Man With No Name (İsimsiz Adam) idi.

Sideshow’un çıkarttığı 1/6 ölçekli The Man With No Name figürü, 12” (30.5cm) uzunluğa sahip. Figür, aksesuar olarak; değiştirilebilir el modellemeleri, panço, tüfek, altı patlar tabanca ve bir taş ile geliyor.

Image

Figür Sideshow Collectibles sitesinde 275$ fiyat ile ön siparişe açıldı. Figürün çıkış tarihinin de 2022 Ekim – Aralık aylarında çıkış yapması bekleniyor.

Açıkçası ben yüz modellemesini daha iyi yapabileceklerini düşünmekteyim. Bu yüz modellemesi her ne kadar fena durmasa da çok daha başarılı olabilirdi. Tabi bu benim kendi kanaatim.

Sideshow’un Clint Easteood Legacy Collection serisine ekleyeceği bir sonraki figürün 1971 yapımı Dirty Harry filminden Clint Eastwood’un canlandırdığı Harry Callaman olacağı açıklandı. Figürle ilgili detaylar gelince onu da sizlerle paylaşacağız.

The Man With No Name figürüne buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Image

 


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

the good the bad and the ugly gif | WiffleGif

 

 

BENZER HABERLER

“Black Panther: Wakanda Forever” filminden yeni görseller yayımlamdı!

0
  https://youtu.be/RlOB3UALvrQ Chadwick Boseman'ın kaybından sonra merakla beklenen Black Panther: Wakanda Forever filminden yeni görseller yayımlandı. 11 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek olan filmden Nakia, Riri Williams,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -