Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaHABERLERSilver Fox Collectibles: Batman: Arkham Knight - Batman

Silver Fox Collectibles: Batman: Arkham Knight – Batman

Silver Fox Collectibles (SFX), 1/8 ölçek Batman: Arkham Knight – Batman heykelini ön-siparişe açtı.

Bir süredir işlerini sessiz sessiz takip ettiğim güzel bir marka SFX. Arkham şehrinin binalarından birine iniş yapmış ve pelerini tamamen açık şekilde modellenmiş Batman, aşağı yukarı 19 inç (48 cm) ebatında ve polystone kullanılarak üretilmiş.

Batman heykelinin 2 adet değiştirebilir kafa modellemesi var. Firma ayrıca yakında duyurulacak olan The Joker, ve Harley Quinn heykellerinin üzerinde de çalışmaya devam ediyor. Ayrıca seriyi Injustice 2 ve Batman: Arkham Origins heykelleri ile de sürdüreceklermiş.

Farklı bir koleksiyon ürünü arayanlar için ön-siparişler SFX web sitesinde açık durumda. 549 dolar fiyat etiketi ile 2021 yılının ilk çeyreğinde koleksiyonlara katılması bekleniyor.

 

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -