Perşembe, Mart 30, 2023
Ana SayfaHABERLERSilver Fox Collectibles: Batman: Arkham Knight - Batman

Silver Fox Collectibles: Batman: Arkham Knight – Batman

Silver Fox Collectibles (SFX), 1/8 ölçek Batman: Arkham Knight – Batman heykelini ön-siparişe açtı.

Bir süredir işlerini sessiz sessiz takip ettiğim güzel bir marka SFX. Arkham şehrinin binalarından birine iniş yapmış ve pelerini tamamen açık şekilde modellenmiş Batman, aşağı yukarı 19 inç (48 cm) ebatında ve polystone kullanılarak üretilmiş.

Batman heykelinin 2 adet değiştirebilir kafa modellemesi var. Firma ayrıca yakında duyurulacak olan The Joker, ve Harley Quinn heykellerinin üzerinde de çalışmaya devam ediyor. Ayrıca seriyi Injustice 2 ve Batman: Arkham Origins heykelleri ile de sürdüreceklermiş.

Farklı bir koleksiyon ürünü arayanlar için ön-siparişler SFX web sitesinde açık durumda. 549 dolar fiyat etiketi ile 2021 yılının ilk çeyreğinde koleksiyonlara katılması bekleniyor.

 

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -