Salı, Haziran 6, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜSINA İngiltere'den bildiriyor!

SINA İngiltere’den bildiriyor!

Tanıştırayım, bu Franco Carlesimo’dan “Cyclops”!

Bu hafta içi sosyal medyamda en çok karsıma çıkan Franco Carlesimo’nun Cyclops’uydu ve bunula ilgili her paylaşımın altındaki yüzlerce yorum bu heykeli öven mesajlarla doluydu. Gerçekten şahane bir heykel, resimlerine bakmaya doyamıyorum. O kadar övüp beğendiğim Sideshow‘un X-men serisi açıkçası bunun yanında biraz basit kalıyor.

Heykelin tasarımcısı Barcelona ‘da yasayan 3D modellemede uzman Franco Carlesimo. Portfolyosuna göz atarsınız yaptığı dijital modellemelerin ne kadar usta isi ve estetik tasarımlar olduklarını görebilirsiniz. Özellikle de bir Deadpool ve Ice-man modelleri var ki görmeye değer. Ne yazık ki modellerini heykel olarak görmek veya satın almak kolay değil. Kişiye özel yapımlar oldukları için sipariş üzerine yapılıyor ve toplu üretimi yok, dolayısıyla fiyat konusunda bir bilgi edinemedim.

1:6 ölçeğinde olan bu Cyclops heykeli Sideshow‘un diğer Wolverine ya da Magneto heykelleri ile birlikte çok güzel sergilenebilir. Heykel dört farklı kafa seçeneği ile geliyor ama bunların arasında gözlerinden lazer fırlamış olan herhalde çoğu kişinin favorisi olacaktır.

Gerçekten bakmaya doyamıyorum, size de şimdilik resmi incelerken iyi keyifler.

Robin sonunda geliyor!

Ön sipariş için satışa sonunda çıktı. Sideshow’un daha önceden birkaç resmini paylaştığı Robin heykelinin ön siparişini artık vermeniz mümkün. Eylül – Kasım 2020 tarihleri arasında dağıtımına başlanacak olan heykelin fiyatı $540, özel serisi ise $550 olarak sunuluyor. Özel serisinin normalinden farkı elinde katanasının olması. Heykelde Robin’i bir varilin üstünden atlarken görüyoruz, tabii amacı Batman‘e mi yoksa bir düşmana saldırmak mi oda sizin hayal gücünüze kalmış.

İki farklı kafası ile geliyor, biri Damien Wayne olarak bildiğimiz Robin, diğeri ise klasik Dick Grayson karakteri. Yaklaşık 49 cm uzunluğunda olan bu heykeli Sideshow’un hangi Batman heykeli ile birlikte figürlersiniz, secim sizin.

Spider-man heykeli; hayır Venom heykeli; vazgeçtim… Karşınızda Spider-man heykeli!

Örümcek Adam, Beast Kingdom tarafından yapılan yeni bir heykel ile karşımıza çıkıyor. Bu sefer Örümcek Adam’ı; Venom ile kendi içinde bir mücadele verirken değil, ayrıca dışarıda da savaştığı bir sahne ile görüyoruz. Venom, Örümcek Adam’ı bir kez daha ele geçirmek için geri gelmiş gözüküyor.

İkiliyi siyah bir çan kulesi önünde mücadele ederlerken görüyoruz ve Symbio her taraflarını sarmış durumda. Beast Kingdom aslında çok bilindik bir firma değil, Avrupa’da birkaç satış noktası var. Almak isteyenler buraya tıklayarak mağazalarına yönlenebilirler. 16 cm boyutunda olan bu figürü şimdi alırsanız Şubat – Mart gibi elinize ulaşmış olur.

Rocky evinizdeki ringe girmeyi bekliyor

Çizgi roman karakterlerinin heykel ve figürlerinden daha farklı bir heykel arıyorsanız ve Rocky filmlerinin hayranı iseniz bu haber sizin için. Hollywood Collectibles‘dan 1:4 ölçeğinde Sylvester Stallone‘un canlandırdığı Rocky heykeli satışa çıktı.

Yaklaşık 51cm uzunluğunda büyükçene olan bu heykeli Sideshow’un websitesinden $400’a almanız mümkün. Sadece 500 tane üretilecek olan bu figürü sahiplenmek istiyorsanız acele etmenizi tavsiye ederim.

Benden şimdilik bu kadar, haftaya görüşürüz.

BENZER HABERLER

Hot Toys: The Flash – Batman and Batcycle Figürünü Duyurdu!

0
Hot Toys, önümüzdeki aylarda çıkacak olan The Flash filminden Ben Affleck'in canlandırdığı Batman karakterini ve Batcycle aracını duyurdu. Bundan önce yine The Flash filminden...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -