Pazartesi, Mart 27, 2023
Ana SayfaHABERLERSinginGiant: Yerli Taktik FPS Oyunu Contain Steam'de İstek Listesine Açıldı!

SinginGiant: Yerli Taktik FPS Oyunu Contain Steam’de İstek Listesine Açıldı!

Yerli Taktik FPS Oyunu Contain, Steam’de yerini aldı!

Sevgili okuyucularımız, bu tarz haberleri sizinle paylaşırken hem çok mutlu oluyoruz hem de çok gururlanıyoruz.

İlk yerli taktik FPS oyunu Contain, Steam platformu üzerinde istek listesine açıldı. SinginGiant firması tarafından geliştirilen oyunu desteklemek için istek listelerinize alabilirsiniz. İstek Listesi oyunların kendilerini göstermeleri için çok ciddi bir fırsat. Bu sebeple Contain’i istek listelerimize alarak daha fazla göz önünde olmasına imkan tanımış oluyoruz.

Daha henüz yayınlanma tarihi açıklanmamış oyun için şimdiden SinginGiant firmasına başarılar diliyoruz ve oyun açıklamasını sizlerle paylaşıyoruz.

Contain, taktiksel coop bir FPS oyunudur, ancak isterseniz tek başınıza da oynayabilirsiniz. Uzaydan düşen doğaüstü kökenli nesneleri kontrol etmeye çalışan birçok görev gücünü yöneten bir organizasyon var. Hikaye, Giants adlı özel bir görev gücüne odaklanıyor.”

Steam linki:
https://store.steampowered.com/app/2186700/Contain/

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -