Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Soap Studio: 1/12 Ölçek Aquaman Film Figürü Duyuruldu!

Soap Studio: 1/12 Ölçek Aquaman Film Figürü Duyuruldu!
Fotoğraf: Soap Studio

AKSİYON FİGÜR

Soap Studio: 1/12 Ölçek Aquaman Film Figürü Duyuruldu!

Soap Studio, Aquaman filmine ait Aquaman “Jason Momoa” figürünü takipçileri ile paylaştı.

DC sinematik evrenine ait Aquaman filminin ilk başarı haberleri henüz Çin’den gelmişken, daha önce Batman ve DC figürleri ile epey bir ilgi toplayan Soap Studio‘da elini hızlı tutup figürünü ilk duyuranlardan birisi oldu. Paylaştıkları görselde boyanmamış, prototip halde “Aquaman Movie 1/12 Ölçek” figürünü görmekteyiz.

Ayrıca paylaşılan diğer Aquaman figürleri gibi bu figürde de çizgi roman tarzı suit mevcut. Bunun dışında aksesuar olarak Trident‘i ve belden tutan standı yer alıyor. Açıkçası Soap Studio takip edilmesi gereken bir marka bana göre. Aquaman figürünün modellemesini de beğendim.

Figür ile ilgili daha detaylı bilgiyi aldıkça haberi güncelleyeceğiz. Takipte kalın.

Ek Bilgi:

Soap Studio

Soap Studio

2014 yılının başında kurulan ve Hong Kong’da bulunan Soap Studio, yaratıcılığı, yaratımı ve üretimi birleştiren bir şirkettir. Yaratıcılık sadece oyuncak tasarımında değil, aynı zamanda teknoloji ve yaşamda da kullanılır. Bu inançla, oyuncak endüstrisinde dikkat çeken 1:12 ölçek Batman akıllı uzaktan kumandalı otomobil tasarlayan ilk şirket oldu.

Daha sonra tasarım, Transformers illustrator’unu retro Transformers G1 serisini yaratmaya davet etti: “Transformers G1 Series” deki karakterleri yeniden şekillendirmek için, Soap Studio Amerika’daki en etkili Transformers çizerlerinden birini özel olarak davet etti. : Sayın Daniel Hana, lider proje tasarımcısı. Dünyadaki taraftarlar tarafından takip edildi.

Devamı için: http://www.soapstudio.com/

Comments

More in AKSİYON FİGÜR

To Top