Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Sonunda Beklenen Haber: Justice League Zack Snyder Cut Resmi Olarak Yolda!

HABERLER

Sonunda Beklenen Haber: Justice League Zack Snyder Cut Resmi Olarak Yolda!

Justice League, Zack Snyder Cut Resmi Olarak Yolda!

2017 yılında Zack Snyder’in kızını kaybetmesi üzerine Justice League filmini Josh Wheadon tamamlamıştı. Filmde Zack Snyder’ın toplam 10 dakikaya yakın sahnesi kullanıldığı ortaya çıkmıştı. Yani 2017 yılında sinemada gördüğümüz Justice League ne senaryo ne de çekimler olarak Zack Snyder’a aitti.

Bunun üzerine fanlar 2017 yılında #ReleaseSnyderCut hasthag’ı ile filmin Zack Snyder’a ait versiyonunu görmek istediklerini Warner Bros’a protesto etmeye başladılar. Bu süreçte bu filmin varlığı bile konuşuldu ve bunun üzerine Zack Snyder şu fotoğrafı paylaşarak bu filmi çektiğini söyledi.

Zack’in çekmiş olduğu Justice League’in 214 dakika olduğu iddaa ediliyor. Filmin ham görüntülerinin kurgusu ve CGI yani görsel efektleri tamamlanmamıştı. Burda duruma HBO el attı.

2020 Yılının sonunda açılacak yayın servisi HBOMax projeyi satın aldı ve görsel efektlerinin tamamlanması için 30M dolar ayırdığı söyleniyor. Tabii bu haberde henüz resmi olarak onaylanmış değil. 2021 yılında bizlerle kavuşacak olan SnyderCut ile ilgili spoilersız olarak bildiklerimiz bu kadar. Oyunculardan Ben Affleck, Henry Cavill, Jason Momoa ve Gal Gadot’da projeyi desteklediğini duyurdu.

Henüz tam çıkış tarihi verilmiş olmasa da resmi olarak Snyder Cut, 2021 de bizlerle olacak. 

Comments

More in HABERLER

To Top