Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Sony, “God Of War 4” oyununun 1/6 ölçekli heykelini ön siparişe açtı!

Sony, “God Of War 4” oyununun 1/6 ölçekli heykelini ön siparişe açtı!

HEYKEL

Sony, “God Of War 4” oyununun 1/6 ölçekli heykelini ön siparişe açtı!

 

Sony, "God Of War 4" oyununun 1/6 ölçekli heykelini ön siparişe açtı!

Sony, “God Of War 4” oyununun 1/6 ölçekli heykelini ön siparişe açtı!

Bildiginiz üzere Playstation exclusive oyunlarının başında gelen “God of War” serisi ilk oyunuyla birlikte fırtınalar estirmiş ve neredeyse miladı dolmasına rağmen bir çok insana PlayStation 2 aldırmıştı. Muhteşem bir hikayenin, sinematik bir oynanış ve harika grafikler ile bir araya gelip müthiş bir serinin doğuşuna tanıklık etmiş olduk.

Serinin devam oyunları Ps2 ve Ps3’e çıkmaya devam etti ve başarısı aynı çizgide devam eden bir seri olarak PlayStation satışlarını bariz derecede etkiledi. God of war 4’ün ilk fragmanı oynanışta bazı değişikliklerle birlikte ağzımızı açık bırakmayı başarmıştı.

Heykel 1/6 ölçekli ve Kratos ile oğlu Atreus un oldukça detaylı modellemelerinden oluşuyor. Oyundaki yaratıklardan birinin kesik başı ile birlikte oyun temasında bir basenin üzerinde yer alan heykelin uzunluğu base ile birlikte 15 inch (yaklaşık 38cm). Santa Monica stüdyosunun imzasını taşıyan ve tamamen “Polystone” olan heykelin ön sipariş fiyatı $349.

2018’in ilkbahar aylarında piyasaya çıkacak olan heykel oldukça dikkat çekici detayları ile koleksiyoncuların ilgisini çekeceğe benziyor. Oyunu sevenler içinde heykel koleksiyonu yapanlar içinde takip edilmesi gereken bir ürün. Detaylar geldikçe sizinle paylaşacağız.

 

Oyun hakkında:

God of war 4 oyununa da şuana kadar verilen bilgiler doğrultusunda kısaca değinmek istiyorum:

Öncelikle bu sefer oyun İskandinav mitolojisinde geçiyor ve klasik hikayenin müthiş bir yeniden anlatımını keşfederken zorlu ve bilinmedik bir yol sizi bekliyor. Oğlu uğruna daha iyi bir adam olmak isteyen Kratos’un olgunlaşma ve şiddet üzerine derin ve düşündüren yolculuğuna katılacağız. Canavarlarla, ejderhalarla ve tanrılarla dolu bir dünyada sorumluluk duygusunun ağırlığı omuzlarınızdadır ve hayatınız kanla ve kaosla doluyken, geleceği korumak için geçmişinizde yaptığınız hataları nasıl engelleye bileceksiniz? Bunun cevabını oynarken bulacağız.

Comments

More in HEYKEL

To Top