Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ana SayfaHABERLERSony: Metal Gear Solid Filminden Başrolü Belli Oldu!

Sony: Metal Gear Solid Filminden Başrolü Belli Oldu!

“I’m no hero. Never was, never will be.” -Solid Snake

Ünlü oyun yapımcısı Hideo Kojima’nın oyun dünyası için bir şaheser olarak değer gören oyunu Metal Gear Solid’in uzunca bir süredir filminin yapılacağı haberleri gündemde vardı. Lakin böylesine güçlü bir marka vizyona çıkartacağı filminde karakterlerini özenle seçmeli ve hikaye aktarımını da oldukça başarılı bir şekilde ortaya çıkarmalıydı.

Film gerek hikayeyi yeni deneyimleyenler için gerekse de daha önceden oyunlar vasıtasıyla hikayeyi bilen ve bu hikayeyi vizyonda güzel bir şekilde izlemek isteyenler için iyi bir yönetmene sahip olmalıydı. Sony bu yükün altından kalkabileceğini düşündüğü kendisini özellikle Kong: Skull Island filminden tanıyabileceğimiz Jordan Vogt-Roberts’ı tercih etmişti.

Yönetmen hazırdı evet fakat özellikle hayranlar için daha önemli olan kısım oyununda başrolünde bulunan Solid Snake karakterini kimin canlandıracağıydı. Bu durumun artık bir kesinlik kazanması bu meraklı bekleyişin bitmesine neden oldu. Metal Gear Solid filminde Solid Snake karakterini Oscar Isaac canlandıracak. Hatta bu duruma şöyle güzel bir detayda eklemek isterim. Daha önceleri kendisine oyuncu kadrosunda bulunduğu Triple Frontier ekibiyle verdiği bir röportajda hangi oyunun uyarlamasında başrolde yer almak isteyeceği sorusuna Metal Gear Solid cevabını vermişti.

Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -