Cumartesi, Kasım 26, 2022
Ana SayfaHABERLERSony: Metal Gear Solid Filminden Başrolü Belli Oldu!

Sony: Metal Gear Solid Filminden Başrolü Belli Oldu!

“I’m no hero. Never was, never will be.” -Solid Snake

Ünlü oyun yapımcısı Hideo Kojima’nın oyun dünyası için bir şaheser olarak değer gören oyunu Metal Gear Solid’in uzunca bir süredir filminin yapılacağı haberleri gündemde vardı. Lakin böylesine güçlü bir marka vizyona çıkartacağı filminde karakterlerini özenle seçmeli ve hikaye aktarımını da oldukça başarılı bir şekilde ortaya çıkarmalıydı.

Film gerek hikayeyi yeni deneyimleyenler için gerekse de daha önceden oyunlar vasıtasıyla hikayeyi bilen ve bu hikayeyi vizyonda güzel bir şekilde izlemek isteyenler için iyi bir yönetmene sahip olmalıydı. Sony bu yükün altından kalkabileceğini düşündüğü kendisini özellikle Kong: Skull Island filminden tanıyabileceğimiz Jordan Vogt-Roberts’ı tercih etmişti.

Yönetmen hazırdı evet fakat özellikle hayranlar için daha önemli olan kısım oyununda başrolünde bulunan Solid Snake karakterini kimin canlandıracağıydı. Bu durumun artık bir kesinlik kazanması bu meraklı bekleyişin bitmesine neden oldu. Metal Gear Solid filminde Solid Snake karakterini Oscar Isaac canlandıracak. Hatta bu duruma şöyle güzel bir detayda eklemek isterim. Daha önceleri kendisine oyuncu kadrosunda bulunduğu Triple Frontier ekibiyle verdiği bir röportajda hangi oyunun uyarlamasında başrolde yer almak isteyeceği sorusuna Metal Gear Solid cevabını vermişti.

Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -