Pazartesi, Mart 27, 2023
Ana SayfaHABERLERSpider-Man: Across the Spider-Verse'den Yeni Fragman Geldi!

Spider-Man: Across the Spider-Verse’den Yeni Fragman Geldi!

Spider-Man: Across the Spider-Verse filminden yeni fragman yayınlandı ve ufak da olsa yeni detaylar gözümüze çarptı. Bu detaylardan bahsedecek olursak ilk gözümüze çarpan detay bütün diğer evrenlerdeki Spider-Man’lerin Miles Morales‘in peşine düşmüş gibi duruyor olması oldu. Bilhassa Spider-Man 2099, Miles’ın peşini kolay kolay bırakacak gibi değil.

Öte yandan son zamanların en popüler çizgi roman karakterlerinden olan Spider-Man 2099‘un (Miguel O’Hara) bu filmde önemi rol oynamasını bekliyoruz. Bunun sebebinin ne olduğunu kestirmek güç fakat iyi bir motivasyon kaynağının olduğunu söylemek zor olmasa gerek keza ilk filmden bildiğimiz Kingpin karakterinin motivasyonu çok iyiydi.

Bir başka çok sevilen karakterimiz olan Peter B. Parker ise bu filmde çocuk sahibi olmuş gibi duruyor.

İlk filmi çok beğenilen animasyon filminin gösterime giriş tarihi ise 2 Haziran 2023 olacak. Şahsen ilk filmi çok seven birisi olarak Across the Spider-Verse filmini heyecanla bekleyenler arasındayım.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -