Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaSİNEMASpider-Man: Into the Spider-Verse 2 Fragmanı Yayınlandı!

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 Fragmanı Yayınlandı!

Geçtiğimiz günlerde Spider-Man: Into the Spider-Verse serisinin devam filminin ismi, CFX yöneticilerinden Simon Corbaux tarafından paylaşılan LinkedIn gönderisinde Spider-Man: Across the Spider-Verse olarak belirlenmişti.

Günler geçtikçe Spider-Man: Across the Spider-Verse filmi ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. İlk filmiyle çıkışından önce büyük tartışmalara yol açmış, ancak çıktıktan sonra seyirci tarafından büyük sevgi toplamış Spider-Man: Into the Spider-Verse’nin devam filminin fragmanının ilk kısmı yayınlandı.

”Spider-man herhangi biri olabilir.” Stan Lee’nin bu sözünü ve Spider-Man’ın ruhunu çok iyi yakalayan film, devam filmiyle merak uyandırmaya devam ediyor. Çünkü seri, diğer Spider-Men’leri filme eklemeye kararlı gözüküyor, öyle ki, Issa Rae‘nin seriye Spider Woman olarak katılacağı söylentileri, aktrisin kendisi tarafından onaylandı.

Bütün dünyayı etkileyen pandemiden ötürü ertelenen film, fragmanda da belirtildiği gibi 7 Ekim 2022‘de sinemalarda olacak.

BENZER HABERLER

“Black Panther: Wakanda Forever” filminden yeni görseller yayımlamdı!

0
  https://youtu.be/RlOB3UALvrQ Chadwick Boseman'ın kaybından sonra merakla beklenen Black Panther: Wakanda Forever filminden yeni görseller yayımlandı. 11 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek olan filmden Nakia, Riri Williams,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -