Cuma, Mart 24, 2023
Ana SayfaSİNEMASpider-Man: Into the Spider-Verse 2 Fragmanı Yayınlandı!

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 Fragmanı Yayınlandı!

Geçtiğimiz günlerde Spider-Man: Into the Spider-Verse serisinin devam filminin ismi, CFX yöneticilerinden Simon Corbaux tarafından paylaşılan LinkedIn gönderisinde Spider-Man: Across the Spider-Verse olarak belirlenmişti.

Günler geçtikçe Spider-Man: Across the Spider-Verse filmi ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. İlk filmiyle çıkışından önce büyük tartışmalara yol açmış, ancak çıktıktan sonra seyirci tarafından büyük sevgi toplamış Spider-Man: Into the Spider-Verse’nin devam filminin fragmanının ilk kısmı yayınlandı.

”Spider-man herhangi biri olabilir.” Stan Lee’nin bu sözünü ve Spider-Man’ın ruhunu çok iyi yakalayan film, devam filmiyle merak uyandırmaya devam ediyor. Çünkü seri, diğer Spider-Men’leri filme eklemeye kararlı gözüküyor, öyle ki, Issa Rae‘nin seriye Spider Woman olarak katılacağı söylentileri, aktrisin kendisi tarafından onaylandı.

Bütün dünyayı etkileyen pandemiden ötürü ertelenen film, fragmanda da belirtildiği gibi 7 Ekim 2022‘de sinemalarda olacak.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -