Cuma, Ocak 21, 2022
Ana SayfaSİNEMASpider-Man: Into the Spider-Verse 2 Fragmanı Yayınlandı!

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 Fragmanı Yayınlandı!

Geçtiğimiz günlerde Spider-Man: Into the Spider-Verse serisinin devam filminin ismi, CFX yöneticilerinden Simon Corbaux tarafından paylaşılan LinkedIn gönderisinde Spider-Man: Across the Spider-Verse olarak belirlenmişti.

Günler geçtikçe Spider-Man: Across the Spider-Verse filmi ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. İlk filmiyle çıkışından önce büyük tartışmalara yol açmış, ancak çıktıktan sonra seyirci tarafından büyük sevgi toplamış Spider-Man: Into the Spider-Verse’nin devam filminin fragmanının ilk kısmı yayınlandı.

”Spider-man herhangi biri olabilir.” Stan Lee’nin bu sözünü ve Spider-Man’ın ruhunu çok iyi yakalayan film, devam filmiyle merak uyandırmaya devam ediyor. Çünkü seri, diğer Spider-Men’leri filme eklemeye kararlı gözüküyor, öyle ki, Issa Rae‘nin seriye Spider Woman olarak katılacağı söylentileri, aktrisin kendisi tarafından onaylandı.

Bütün dünyayı etkileyen pandemiden ötürü ertelenen film, fragmanda da belirtildiği gibi 7 Ekim 2022‘de sinemalarda olacak.

BENZER HABERLER

Prime 1 Studio’dan Batman Sonar Suit Heykeli Geliyor!

0
Prime 1 Studio, 1995 yapımı olan Batman Forever filminden Batman Sonar Suit heykelini duyurdu. 1/3 ölçekli Museum Masterline serisine ait heykel, 37.5 inç (95...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Kotobukiya - Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia | Figürcünün Seyir Defteri | S1-B1

Kotobukiya – Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia |...

0
Figürcünün Seyir Defterinde bugün! A long time ago in a galaxy far far away... Kotobukiya'nın Star Wars ArtFX+ serisinde kaldığımız yerden devam ediyoruz! Uzun zamandır...
- Reklam -