Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaSİNEMASpider-Man: Into the Spider-Verse'ün Devam Filminin Başlığı Belli Oldu!

Spider-Man: Into the Spider-Verse’ün Devam Filminin Başlığı Belli Oldu!

2018 yılında çıkış yapan ve hayranların kalplerini bir çırpıda fetheden Spider-Man: Into the Spider Verse animasyonunun devam filmi için başlık belli oldu. Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olmasına karşın çok güçlü bir kaynak aracılığıyla filmin adı internete düştü.

CFX’in yöneticilerinden Simon Corbaux, LinkedIn hesabından yaptığı bir açıklamayla filmin önümüzdeki yıl çıkış yapacağını ve adının Spider-Man: Across the Spider-Verse olacağını paylaşmıştı. Fakat bu açıklamanın ardından paylaşım kaldırıldı ve hesap erişime kapatıldı.

Simon Corbaux’a bu kadar güvenilmesinin sebebi ise daha önce Spider-Man: Into the Spider-Verse yapımında ve diğer Marvel yapımlarında da bulunmuş olması.

Başka hiçbir kaynaktan devam filminin adına dair bir açıklama yapılmamasına karşın Across the Spider-Verse başlığı devam filmi için gayet uygun bir başlık.

 

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -