Çarşamba, Ağustos 17, 2022
Ana SayfaSİNEMASpider-Man: Into the Spider-Verse'ün Devam Filminin Başlığı Belli Oldu!

Spider-Man: Into the Spider-Verse’ün Devam Filminin Başlığı Belli Oldu!

2018 yılında çıkış yapan ve hayranların kalplerini bir çırpıda fetheden Spider-Man: Into the Spider Verse animasyonunun devam filmi için başlık belli oldu. Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olmasına karşın çok güçlü bir kaynak aracılığıyla filmin adı internete düştü.

CFX’in yöneticilerinden Simon Corbaux, LinkedIn hesabından yaptığı bir açıklamayla filmin önümüzdeki yıl çıkış yapacağını ve adının Spider-Man: Across the Spider-Verse olacağını paylaşmıştı. Fakat bu açıklamanın ardından paylaşım kaldırıldı ve hesap erişime kapatıldı.

Simon Corbaux’a bu kadar güvenilmesinin sebebi ise daha önce Spider-Man: Into the Spider-Verse yapımında ve diğer Marvel yapımlarında da bulunmuş olması.

Başka hiçbir kaynaktan devam filminin adına dair bir açıklama yapılmamasına karşın Across the Spider-Verse başlığı devam filmi için gayet uygun bir başlık.

 

BENZER HABERLER

Nope (2022) Film İncelemesi

0
Key & Peele şovuyla tanımaya başladığımız, ardından 2017 yapımı Get Out'la adından sıkça söz ettirip 2019'da çektiği Us ile artık adını sıkça andığımız yönetmen...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -