Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaSİNEMASpider-Man: No Way Home Filminin İkinci Fragmanı Yayınlandı!

Spider-Man: No Way Home Filminin İkinci Fragmanı Yayınlandı!

Merakla beklenen Spider-Man: No Way Home için ikinci fragman bugünün erken saatlerinde yayınlandı ve beklentilerimizi yükseltti.

Fragmanda gördüğümüze göre; Dr. Octopus, Sandman, Electro, Lizard, Green Goblin ve ona eşlik eden Harry Osborn‘un Green Goblin hali de olmak üzere çok sayıda eski düşmanları görüyoruz. Bu oyuncular dışında Tobey Maguire ve Andrew Garfield de filmde oynayacağı düşünülüyor. Henüz net bir şey söylemeyen Marvel ve Sony sessizliğini koruyor.

Fragmanda gördüğümüz diğer şeylerden biri de, Peter Parker ile Dr. Strange‘in birbirlerine ters düştüğü ve bir kovalamacaya girdikleri oluyor. Bu sahnelerin dışında Özgürlük Anıtı’na, Kaptan Amerika‘nın kalkanının işlendiğini görüyoruz ki, bu yer aslında büyük savaşın olduğu yer oluyor.

Fragmanda eski filmlere göndermeleri de gördük. Buna en iyi örneğin inşaat sahnesinde Mj‘nin düşüş sahnesi ve Peter‘in onu kurtarmaya çalışmasıydı. Bu sahneyi The Amazing Spider-Man filminde Gwen ve Peter arasında görmüştük. Aynı zamanda Dr. Octopus ile karşılaştığımız bir sahne de gördük. Bu sahnelerin arasında Dr. Octopus, Peter’in yüzünü gördü ve ona “Sen Peter Parker değilsin” dediğini duyduk.

Fragman tüm beklentilerimizi tekrar yükseltirken aklımızda cevapsız sorular bıraktı. Film çıkana kadar sorularımız cevapsız kalacak gibi görünüyor. 17 Aralık 2021‘de sinemalarda, neler olacağını hep birlikte göreceğiz.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -