Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜSquare Enix: Final Fantasy VII Polygon Figürleri!

Square Enix: Final Fantasy VII Polygon Figürleri!

Final Fantasy serisi; beni zamanında çok uğraştıran, saatlerimi alan, Playstation’ı belki de benim için en değerli oyun konsolu yapan oyunlardan birisi olmuştur. Bu seriden de herhalde bugüne kadar en popüler olanı Final Fantasy’nin yedinci oyunu olan, ikon haline gelmiş Cloud ve Sephiroth karakterlerinin olduğu oyundur.

Yıllarca yenisinin yapılacağı dedikodusu dönmüş ve her sene belki bu sene o senedir diye diye bekleyip hayal kırıklıklarımızı erteledikten sonra, yeni versiyonun artık gelmesine sadece iki hafta kaldı! Ve elbette, bu süreçte de farklı markaların figür ve heykelleri de çıkmaya başladı.

Yeni çıkan figürler arasında en çok gözüme çarpanları zamanında Playstation’da görmeye alıştığım türden pixel/poligon olan versiyonları. Oyunu yapan firma olan Square Enix tarafından üretilen bu figürler özellikle bakışları ve renklendirilmeleriyle dikkat çekiyor. Final Fantasy oyununu seven herkesin küçük bir koleksiyonu neden olmasın? Küçük demişken, gerçekten de ufacıklar!

Yaklaşık 6cm uzunluğunda olan bu figürler toplamda 7 karakter olarak sunulmuş. Bu karakterler tabi ki Cloud, Barret, Tifa, Aerith, Reno, Sephiroth, ve Red XIII. Odin, Bahamut gibi büyülerinde figürleri olmasını isterdim ama onların boyutlarının daha büyük olması gerekirdi sanıyorum ve bu karakterler gerçekten çok sevimli bu boyutta. Yapılan karakterlerin arasında neden Chocobo yok bunu merak ettim. Sanki o da koleksiyona pek yakışırdı.

Şu an ön sipariş vermeniz mümkün ve hepsini bir arada alırsanız toplamı $63’e geliyor. Ben şimdiden işimden iznimi almış ve oyunun da siparişini vermiş heyecanla bekliyorken, bir ek heyecanı da bu figürlerin çıkmasını beklerken yaşıyorum. Darısı Final Fantasy Tactics’in başına. Onun da bir yenisi ve figürleri çıksa ne kadar güzel olur. Neyse, ben şimdilik şu iki haftanın bir an evvel geçmesini bekliyorum.

“Sephiroth is alive. I… I have to settle the score.”

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -