Perşembe, Haziran 8, 2023
Ana SayfaHEYKELStar Ace Toys: Friday The 13th (2009) - Jason Voorhees Heykelini Duyurdu

Star Ace Toys: Friday The 13th (2009) – Jason Voorhees Heykelini Duyurdu

“CH-CH-CH-CH – KA – KA – KA – KA” 

Star Ace Toys: Friday The 13th (2009) - Jason Voorhees Heykelini Duyurdu!
Star Ace Toys: Friday The 13th (2009) – Jason Voorhees Heykelini Duyurdu!

Star Ace Toys: Friday The 13th (2009) – Jason Voorhees Defo-Real Statue için fotoğrafları ve ayrıntılarını paylaştı. Hali hazırda DF Kong vs Crawler Defo-Real heykeli de ön siparişte olan markanın yeni serisi takipçilerinden ilgi görmüş gibi gözüküyor. Jason Voorhees, modelleme ve boya işçiliği olarak hiç fena gözükmüyor.

Heykel yaklaşık 6 inç (15 cm) boyunda. Jason Voorhees bir yandan bir balta, diğerinde pala ve çıkarılabilir bir maskeye sahip. Ayrıca metal bir ayı tuzağı içerecek olan “deluxe” versiyonu da mevcut olacak. 

[foogallery id=”17607″]

Ek Bilgi:

Jason Voorhees, Victor Miller tarafından yaratılmış kurgusal bir karakter. Jason 13. Cuma serisinin başlıca antagonistidir. Jason psikopat bir seri katildir ve cinayetlerini genellikle Kristal Göl’de cuma günleri işler. Jason hokey maskesini serinin üçüncü filminde kullanmaya başlar. Orijinal seride yaklaşık 8 tane film vardır. Toplamda 12 film vardır. Bunlardan en yeni çıkanı 2009 yılında yapılmış 13. Cuma filmidir.

Jason Voorhees 1.90 m boyundadır, 115 kilodadır. Jason konuşmayı sevmez, sevişenlere asla acımaz, silah olarak kılıç uzunluğundaki ustura keskinliğindeki bıçağını kullanır. Kurbanlarını, koşarak yakalamayı tercih etmez, daha çok hızlı veya yavaş yürümeyi tercih eder. Jason, ölümsüz bir ölü olduğu için ölmek bilmez. Mezara yattığında ise ölmez, yeniden dirilmek için gün sayıp dinlenir. Yüzü, bakılmayacak kadar kötü durumda olduğu için sürekli maske takar. Kadın, çocuk, yaşlı vs. ayırt etmeksizin öldürür. Öldürürken vakit kaybetmez. Tek değer verdiği şey annesidir. Jason’ın öldürme sebebi; annesinin Kristal Göl’deki gençler tarafından öldürülmesidir.

Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

En İyi Spider-Man Filmi Hangisi?

0
Çizgi roman uyarlaması filmler denilince akla ilk gelen karakterlerden biri de şüphesiz ki mahallemizin dostu Spider-Man'dir. Sinemaya sayısız kez farklı evrenlerle uyarlanan, çizgi romanlarından...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -