Salı, Ağustos 16, 2022
Ana SayfaHEYKELStar Ace Toys: Scars of Dracula - Dracula 2.0 Heykeli Geliyor!

Star Ace Toys: Scars of Dracula – Dracula 2.0 Heykeli Geliyor!

Star Ace Toys, 4 yıl kadar önce Christopher Lee‘nin başrol oynadığı 1970 yapımı Scars of Dracula filminin heykelini koleksiyonerlere sunmuştu. Bugün itibarıyla, bu heykelin yeni versiyonu ön siparişe açıldı. 1/4 ölçekli Count Dracula 2.0 heykeli 20 inç(yaklaşık 51cm) boyunda ve polyresin malzemesinden yapılmakta. Ayrıca heykelin pelerini kumaştan ve pozlanabiliyor.

Heykelin Standart ve Deluxe olmak üzere iki versiyonu bulunmakta. Deluxe versiyonda LED ışıklandırmalar ve heykelin sergilendiği base kısmında çıkartılabilen life size bir yüzük mevcut.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan heykelin Standart versiyonu 430$, Deluxe versiyonu ise 480$ olarak fiyatlandırıldı. Son olarak heykelin 2021 Eylül-Kasım ayları arasında çıkış yapması bekleniyor.

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -