Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaHEYKELStar Ace Toys: Scars of Dracula - Dracula 2.0 Heykeli Geliyor!

Star Ace Toys: Scars of Dracula – Dracula 2.0 Heykeli Geliyor!

Star Ace Toys, 4 yıl kadar önce Christopher Lee‘nin başrol oynadığı 1970 yapımı Scars of Dracula filminin heykelini koleksiyonerlere sunmuştu. Bugün itibarıyla, bu heykelin yeni versiyonu ön siparişe açıldı. 1/4 ölçekli Count Dracula 2.0 heykeli 20 inç(yaklaşık 51cm) boyunda ve polyresin malzemesinden yapılmakta. Ayrıca heykelin pelerini kumaştan ve pozlanabiliyor.

Heykelin Standart ve Deluxe olmak üzere iki versiyonu bulunmakta. Deluxe versiyonda LED ışıklandırmalar ve heykelin sergilendiği base kısmında çıkartılabilen life size bir yüzük mevcut.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan heykelin Standart versiyonu 430$, Deluxe versiyonu ise 480$ olarak fiyatlandırıldı. Son olarak heykelin 2021 Eylül-Kasım ayları arasında çıkış yapması bekleniyor.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -