Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Ana SayfaHEYKELStar Ace Toys: Scars of Dracula - Dracula 2.0 Heykeli Geliyor!

Star Ace Toys: Scars of Dracula – Dracula 2.0 Heykeli Geliyor!

Star Ace Toys, 4 yıl kadar önce Christopher Lee‘nin başrol oynadığı 1970 yapımı Scars of Dracula filminin heykelini koleksiyonerlere sunmuştu. Bugün itibarıyla, bu heykelin yeni versiyonu ön siparişe açıldı. 1/4 ölçekli Count Dracula 2.0 heykeli 20 inç(yaklaşık 51cm) boyunda ve polyresin malzemesinden yapılmakta. Ayrıca heykelin pelerini kumaştan ve pozlanabiliyor.

Heykelin Standart ve Deluxe olmak üzere iki versiyonu bulunmakta. Deluxe versiyonda LED ışıklandırmalar ve heykelin sergilendiği base kısmında çıkartılabilen life size bir yüzük mevcut.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan heykelin Standart versiyonu 430$, Deluxe versiyonu ise 480$ olarak fiyatlandırıldı. Son olarak heykelin 2021 Eylül-Kasım ayları arasında çıkış yapması bekleniyor.

BENZER HABERLER

Hasbro: ‘May the 4th’ Star Wars Ürünleri Duyuruldu!

0
Hasbro, 4 Mayıs Star Wars Günü düzenlediği Fan First Tuesday etkinliğinde yeni Star Wars ürünlerini duyurdu. Serilere göre listelenmiş halde aşağıda bulabilirsiniz. Yeni figür...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -