Pazar, Temmuz 25, 2021
Ana SayfaHEYKELStar Ace Toys: Scars of Dracula - Dracula 2.0 Heykeli Geliyor!

Star Ace Toys: Scars of Dracula – Dracula 2.0 Heykeli Geliyor!

Star Ace Toys, 4 yıl kadar önce Christopher Lee‘nin başrol oynadığı 1970 yapımı Scars of Dracula filminin heykelini koleksiyonerlere sunmuştu. Bugün itibarıyla, bu heykelin yeni versiyonu ön siparişe açıldı. 1/4 ölçekli Count Dracula 2.0 heykeli 20 inç(yaklaşık 51cm) boyunda ve polyresin malzemesinden yapılmakta. Ayrıca heykelin pelerini kumaştan ve pozlanabiliyor.

Heykelin Standart ve Deluxe olmak üzere iki versiyonu bulunmakta. Deluxe versiyonda LED ışıklandırmalar ve heykelin sergilendiği base kısmında çıkartılabilen life size bir yüzük mevcut.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan heykelin Standart versiyonu 430$, Deluxe versiyonu ise 480$ olarak fiyatlandırıldı. Son olarak heykelin 2021 Eylül-Kasım ayları arasında çıkış yapması bekleniyor.

BENZER HABERLER

Sideshow Con 2021’den Yeni Figürler ve Heykeller!

0
Sideshow Con 2021 etkinliği devam ederken, etkinliğe katılan firmalar çıkaracakları yeni figürleri ve yeni heykelleri duyurmaya devam ediyor. Bu ürünler şu şekilde: Sideshow Collectibles The...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -