Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜStar Ace Toys: The Boys – Billy Butcher Figürü Geliyor!

Star Ace Toys: The Boys – Billy Butcher Figürü Geliyor!

Star Ace Toys, Amazon Prime‘ın süper kahramanları alışılagelmişin dışında bir bakış açısıyla ele aldığı dizisi The Boys‘dan Billy Butcher figürünü duyurdu.

1/6 ölçekli figür yaklaşık 12 inç (30 cm) boyunda ve 30’dan fazla noktadan artikülasyona sahip. Figürün normal ve deluxe olmak üzere iki versiyonu bulunmakta.

Normal versiyonda değişebilen el modellemeleri, keskin nişancı tüfeği , levye, kürek, güneş gözlüğü ve kol saati mevcut. Deluxe versiyonda ise normal olana ek olarak gözlerinden parlayan bebek, değişebilen kafa modellemesi, sigara ve ekstra tüfek bulunuyor.

Figürün normal versiyonu $259.99, deluxe versiyon $299.99 fiyatıyla ön siparişe sunuldu. 2022 yılının ikinci çeyreğinde de koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor. Dizinin hayranıysanız kesinlikle göz atmadan geçmeyin deriz.

The Boys Billy Butcher (Deluxe Ver.) 1/6 Scale Figure Gallery Image 7

The Boys Billy Butcher (Deluxe Ver.) 1/6 Scale Figure Gallery Image 8

The Boys Billy Butcher (Deluxe Ver.) 1/6 Scale Figure Gallery Image 10

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -