Çarşamba, Ağustos 17, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜStar Ace Toys: The Boys – Billy Butcher Figürü Geliyor!

Star Ace Toys: The Boys – Billy Butcher Figürü Geliyor!

Star Ace Toys, Amazon Prime‘ın süper kahramanları alışılagelmişin dışında bir bakış açısıyla ele aldığı dizisi The Boys‘dan Billy Butcher figürünü duyurdu.

1/6 ölçekli figür yaklaşık 12 inç (30 cm) boyunda ve 30’dan fazla noktadan artikülasyona sahip. Figürün normal ve deluxe olmak üzere iki versiyonu bulunmakta.

Normal versiyonda değişebilen el modellemeleri, keskin nişancı tüfeği , levye, kürek, güneş gözlüğü ve kol saati mevcut. Deluxe versiyonda ise normal olana ek olarak gözlerinden parlayan bebek, değişebilen kafa modellemesi, sigara ve ekstra tüfek bulunuyor.

Figürün normal versiyonu $259.99, deluxe versiyon $299.99 fiyatıyla ön siparişe sunuldu. 2022 yılının ikinci çeyreğinde de koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor. Dizinin hayranıysanız kesinlikle göz atmadan geçmeyin deriz.

The Boys Billy Butcher (Deluxe Ver.) 1/6 Scale Figure Gallery Image 7

The Boys Billy Butcher (Deluxe Ver.) 1/6 Scale Figure Gallery Image 8

The Boys Billy Butcher (Deluxe Ver.) 1/6 Scale Figure Gallery Image 10

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -