Pazartesi, Ekim 25, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRStar Ace Toys: The Boys – Billy Butcher Figürü Geliyor!

Star Ace Toys: The Boys – Billy Butcher Figürü Geliyor!

Star Ace Toys, Amazon Prime‘ın süper kahramanları alışılagelmişin dışında bir bakış açısıyla ele aldığı dizisi The Boys‘dan Billy Butcher figürünü duyurdu.

1/6 ölçekli figür yaklaşık 12 inç (30 cm) boyunda ve 30’dan fazla noktadan artikülasyona sahip. Figürün normal ve deluxe olmak üzere iki versiyonu bulunmakta.

Normal versiyonda değişebilen el modellemeleri, keskin nişancı tüfeği , levye, kürek, güneş gözlüğü ve kol saati mevcut. Deluxe versiyonda ise normal olana ek olarak gözlerinden parlayan bebek, değişebilen kafa modellemesi, sigara ve ekstra tüfek bulunuyor.

Figürün normal versiyonu $259.99, deluxe versiyon $299.99 fiyatıyla ön siparişe sunuldu. 2022 yılının ikinci çeyreğinde de koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor. Dizinin hayranıysanız kesinlikle göz atmadan geçmeyin deriz.

The Boys Billy Butcher (Deluxe Ver.) 1/6 Scale Figure Gallery Image 7

The Boys Billy Butcher (Deluxe Ver.) 1/6 Scale Figure Gallery Image 8

The Boys Billy Butcher (Deluxe Ver.) 1/6 Scale Figure Gallery Image 10

BENZER HABERLER
The Black Series HasLab: Rancor™ Figürü, Fonlanmaya Başlandı!

The Black Series HasLab: Rancor™ Figürü, Fonlanmaya Başlandı!

0
Hasbro'nun bir sonraki Haslab projesi resmi olarak duyuruldu ve şuanda hasbropulse.com'da  fonlamaya başlandı! Hasbro bildiğiniz üzere bazı projelerini takipçilerinin fonlaması yardımıyla çıkartmaya başladı. Bu projelerin...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Kotobukiya - Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia | Figürcünün Seyir Defteri | S1-B1

Kotobukiya – Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia |...

0
Figürcünün Seyir Defterinde bugün! A long time ago in a galaxy far far away... Kotobukiya'nın Star Wars ArtFX+ serisinde kaldığımız yerden devam ediyoruz! Uzun zamandır...
- Reklam -