Perşembe, Mart 23, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜStar Ace Toys: The Boys – Homelander ve Vought Dioraması Geliyor!

Star Ace Toys: The Boys – Homelander ve Vought Dioraması Geliyor!

Star Ace Toys, Amazon Prime platformunda yayınlanan The Boys dizisinden Homelander figürü ile birlikte diorama şeklinde olan Vought figür standını duyurdu.

1/6 ölçekli figür yaklaşık 12 inç (30 cm) boyunda. Figürün standart ve deluxe olmak üzere iki versiyonu bulunuyor. Standart versiyonda aksesuar olarak değişebilen el modellemeleri, biberon, fotoğraf çerçevesi, içinde Compound V içeren tüp ve stant bulunuyor. Deluxe versiyonda, standart olana ek olarak biri lazer ışını efektli olmak üzere iki farklı kafa modellemesi geliyor. Vought standı ise ayrı olarak satılıyor ve fiyatı 90$.

Sideshow internet sitesinde ön siparişe sunulan figürün standart versiyonunun fiyatı 280$, deluxe versiyon ise 300$ ve 2022 yılının ikinci çeyreğinde koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

Kendi adıma konuşucak olursam kesinlikle koleksiyonuma katmak istediğim bir parça. Eğer siz de benim gibi dizinin hayranıysanız kesinlikle figüre göz atmadan geçmeyin derim.

 

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -