Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜStar Ace Toys'tan yeni White Zombie (1932) Figürü!

Star Ace Toys’tan yeni White Zombie (1932) Figürü!

Star Ace Toys, korku hayranlarını oldukça beklenmedik bir figür haberiyle şaşırttı. İçinde zombileri bulunduran ilk film olduğuna inanılan, 1932 yapımı White Zombie filminin bir figürü duyuruldu. Filmde Bela Lugosi‘nin canlandırdığı Murder Legendre karakterinin figürü, tarihin tozlu sayfalarından çıkıp raflarınızda yerini almaya hazırlanıyor.

İnsanlara kendi işlerini yaptırmak için onları zihinsiz kölelere dönüştüren Murder Legendre, Standart ve Deluxe versiyon olmak üzere iki versiyon ile satışa sunulacak. İki versiyon arasındaki fark ise standart versiyonun aksine Deluxe versiyonun içinde bir diorama sergileme tabanı ile geliyor olması.

Standart versiyon için belirlenen fiyat 274,99$ iken, Deluxe Versiyon için belirlenen fiyat 397,99$. Diorama sergileme tabanını ayrıca almak isterseniz onun için belirlenen fiyat ise 148,99$.

Bu 1/6 ölçekli figürün 2022 Ağustos ayı civarında satışa sunulması bekleniyor. Figürün detaylarına görseller üzerinden göz atabilirsiniz.

 

Standart Versiyon

 

Deluxe Versiyon


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

BENZER HABERLER

“Black Panther: Wakanda Forever” filminden yeni görseller yayımlamdı!

0
  https://youtu.be/RlOB3UALvrQ Chadwick Boseman'ın kaybından sonra merakla beklenen Black Panther: Wakanda Forever filminden yeni görseller yayımlandı. 11 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek olan filmden Nakia, Riri Williams,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -