Perşembe, Mart 23, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜStar Ace Toys'tan yeni White Zombie (1932) Figürü!

Star Ace Toys’tan yeni White Zombie (1932) Figürü!

Star Ace Toys, korku hayranlarını oldukça beklenmedik bir figür haberiyle şaşırttı. İçinde zombileri bulunduran ilk film olduğuna inanılan, 1932 yapımı White Zombie filminin bir figürü duyuruldu. Filmde Bela Lugosi‘nin canlandırdığı Murder Legendre karakterinin figürü, tarihin tozlu sayfalarından çıkıp raflarınızda yerini almaya hazırlanıyor.

İnsanlara kendi işlerini yaptırmak için onları zihinsiz kölelere dönüştüren Murder Legendre, Standart ve Deluxe versiyon olmak üzere iki versiyon ile satışa sunulacak. İki versiyon arasındaki fark ise standart versiyonun aksine Deluxe versiyonun içinde bir diorama sergileme tabanı ile geliyor olması.

Standart versiyon için belirlenen fiyat 274,99$ iken, Deluxe Versiyon için belirlenen fiyat 397,99$. Diorama sergileme tabanını ayrıca almak isterseniz onun için belirlenen fiyat ise 148,99$.

Bu 1/6 ölçekli figürün 2022 Ağustos ayı civarında satışa sunulması bekleniyor. Figürün detaylarına görseller üzerinden göz atabilirsiniz.

 

Standart Versiyon

 

Deluxe Versiyon


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -