Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜStar Wars Black Series "Emperor Palpatine with Throne" Ön Siparişte !

Star Wars Black Series “Emperor Palpatine with Throne” Ön Siparişte !

Emperor Palpatine with Throne

Muhterem Star Wars ahalisi son yaşanan rezilllikleri unuttuk. Sakiniz, nefes alıp veriyoruz ve yeni bir figürle tesselli buluyoruz. Teselli bulduğumuz bu figür ise Black Series’in Emperor Palpatine with Throne figürü.

6 inç büyüklüğünde olan figür taht, yıldırım efekti, değiştirilebilir kafalar ve eller ile beraber geliyor. Amazon Exclusive olan figür yüksek detaya ve artikülasyon(eklem) noktasına sahip. Ayrıca kaliteli detaylar içeren figür, filmden esinlenilmiş tasarımı sayesinde Death Star taht sahnesini harika bir şekilde canlandırabilirsiniz.

Figür ön-siparişe açık ve fiyatı $39.99 olarak belirlenmiş. Fiyatı normal Black Series figürlerine göre yüksek olsa da bu tarz bir figüre verilebilecek bir miktar olduğunu düşünüyorum. Biz figürü topluca çok beğendik. Umarız ki herkes beğenir.

Ürünün fotoğraflarına buradan bakabilirsiniz.

[foogallery id=”21993″]
BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -