Salı, Şubat 7, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜStar Wars Black Series "Emperor Palpatine with Throne" Ön Siparişte !

Star Wars Black Series “Emperor Palpatine with Throne” Ön Siparişte !

Emperor Palpatine with Throne

Muhterem Star Wars ahalisi son yaşanan rezilllikleri unuttuk. Sakiniz, nefes alıp veriyoruz ve yeni bir figürle tesselli buluyoruz. Teselli bulduğumuz bu figür ise Black Series’in Emperor Palpatine with Throne figürü.

6 inç büyüklüğünde olan figür taht, yıldırım efekti, değiştirilebilir kafalar ve eller ile beraber geliyor. Amazon Exclusive olan figür yüksek detaya ve artikülasyon(eklem) noktasına sahip. Ayrıca kaliteli detaylar içeren figür, filmden esinlenilmiş tasarımı sayesinde Death Star taht sahnesini harika bir şekilde canlandırabilirsiniz.

Figür ön-siparişe açık ve fiyatı $39.99 olarak belirlenmiş. Fiyatı normal Black Series figürlerine göre yüksek olsa da bu tarz bir figüre verilebilecek bir miktar olduğunu düşünüyorum. Biz figürü topluca çok beğendik. Umarız ki herkes beğenir.

Ürünün fotoğraflarına buradan bakabilirsiniz.

[foogallery id=”21993″]
BENZER HABERLER

Hasbro’dan Transformers: Rise of the Beasts – Scourge Figürü!

0
Hasbro, Transformers tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son çıkardıkları figür ise ''Transformers Studio Series 101: Rise of the Beasts - Scourge'' figürü oldu. Figür,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -