Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRStar Wars Black Series "Emperor Palpatine with Throne" Ön Siparişte !

Star Wars Black Series “Emperor Palpatine with Throne” Ön Siparişte !

Emperor Palpatine with Throne

Muhterem Star Wars ahalisi son yaşanan rezilllikleri unuttuk. Sakiniz, nefes alıp veriyoruz ve yeni bir figürle tesselli buluyoruz. Teselli bulduğumuz bu figür ise Black Series’in Emperor Palpatine with Throne figürü.

6 inç büyüklüğünde olan figür taht, yıldırım efekti, değiştirilebilir kafalar ve eller ile beraber geliyor. Amazon Exclusive olan figür yüksek detaya ve artikülasyon(eklem) noktasına sahip. Ayrıca kaliteli detaylar içeren figür, filmden esinlenilmiş tasarımı sayesinde Death Star taht sahnesini harika bir şekilde canlandırabilirsiniz.

Figür ön-siparişe açık ve fiyatı $39.99 olarak belirlenmiş. Fiyatı normal Black Series figürlerine göre yüksek olsa da bu tarz bir figüre verilebilecek bir miktar olduğunu düşünüyorum. Biz figürü topluca çok beğendik. Umarız ki herkes beğenir.

Ürünün fotoğraflarına buradan bakabilirsiniz.

[foogallery id=”21993″]

BENZER HABERLER

Popüler Sanatta Femme Fatale

0
Femme Fatale terimi Fransızca’daki femme kadın, fatale ölümcül, yazgısal kelimelerinin birleşiminden meydana gelmiştir. Keesey’e göre Femme Fatale karşı konulmaz baştan çıkarıcı cazibesiyle, erkekleri tehlikeye, yıkıma hatta ölüme...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -