Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜStar Wars Black Series "Emperor Palpatine with Throne" Ön Siparişte !

Star Wars Black Series “Emperor Palpatine with Throne” Ön Siparişte !

Emperor Palpatine with Throne

Muhterem Star Wars ahalisi son yaşanan rezilllikleri unuttuk. Sakiniz, nefes alıp veriyoruz ve yeni bir figürle tesselli buluyoruz. Teselli bulduğumuz bu figür ise Black Series’in Emperor Palpatine with Throne figürü.

6 inç büyüklüğünde olan figür taht, yıldırım efekti, değiştirilebilir kafalar ve eller ile beraber geliyor. Amazon Exclusive olan figür yüksek detaya ve artikülasyon(eklem) noktasına sahip. Ayrıca kaliteli detaylar içeren figür, filmden esinlenilmiş tasarımı sayesinde Death Star taht sahnesini harika bir şekilde canlandırabilirsiniz.

Figür ön-siparişe açık ve fiyatı $39.99 olarak belirlenmiş. Fiyatı normal Black Series figürlerine göre yüksek olsa da bu tarz bir figüre verilebilecek bir miktar olduğunu düşünüyorum. Biz figürü topluca çok beğendik. Umarız ki herkes beğenir.

Ürünün fotoğraflarına buradan bakabilirsiniz.

[foogallery id=”21993″]
BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -