Salı, Şubat 7, 2023
Ana SayfaHABERLERStar Wars Patronu Kathleen Kennedy Kovuluyor Mu?

Star Wars Patronu Kathleen Kennedy Kovuluyor Mu?

Star Wars patronu Kathleen Kennedy, 10 yıldır aynı pozisyonda çalıştığı Lucasfilm‘deki tahtından 2023 sonlarında ayrılabilir. Ancak bunlar şimdilik söylentiden ibaret.

George Lucas 2012 yılında Lucasfilm’i Disney’e satmıştı. O zamandan beri şirketin başkanlık koltuğunda Kathleen Kennedy oturuyor. Kathleen Kennedy’nin başkanlığı süresince beş live-action Star Wars filmi çekildi. Ayrıca Disney+’ta yeni dizi projeleri yapıldı ve yapılmaya devam ediyor.

Yeni Star Wars Üçlemesi‘nde The Last Jedi eleştirmenleri ikiye bölmüş ve The Rise of Skywalker için genel kanı “hayal kırıklığı” olmuştu. Bu kötü durumun yanında Rogue One, The Mandalorian ve Andor ile iyi yorumlar almayı başardılar.

Söylentilerdeki bir detay ise Kathleen Kennedy‘nin, Indiana Jones 5‘in yayımlanmasından hemen önce ya da hemen sonra görevinden alınması bekleniyor.

Peki Kathleen Kennedy görevinden alınırsa siz de Ewoklar gibi “Yub Nub” söyler misiniz?

BENZER HABERLER

Hasbro’dan Transformers: Rise of the Beasts – Scourge Figürü!

0
Hasbro, Transformers tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son çıkardıkları figür ise ''Transformers Studio Series 101: Rise of the Beasts - Scourge'' figürü oldu. Figür,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -