Cumartesi, Kasım 26, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜStar Wars: The Vintage Collection – Lando Calrissian ve IG-11

Star Wars: The Vintage Collection – Lando Calrissian ve IG-11

Hasbro, 3.75” (yaklaşık 10cm) ölçeğindeki Star Wars: The Vintage Collection – Lando Calrissian ve IG-11 figürlerini duyurdu. Figürlerin her biri $12.99 fiyatla 2021 sonbahar aylarında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Ön siparişler henüz başlamadı. Figürlerin detaylı bilgisini ve fotoğraflarını sizler için aşağıda paylaştık.

 

STAR WARS: THE VINTAGE COLLECTION 3.75-INCH LANDO CALRISSIAN Figürü

Çok sayıda artikülasyon noktasına sahip olan ‘STAR WARS: THE EMPIRE STRIKES BACK’ filmindeki görünümünden esinlenilerek yapılan bu 3.75” (yaklaşık 10cm) uzunluğundaki Lando Calrissian figürü bir adet DH-17 Blaster bir de çok meşhur olan mavi pelerini ile gelmekte.

 

STAR WARS: THE VINTAGE COLLECTION 3.75-INCH IG-11 Figürü

Çok sayıda artikülasyon noktasına sahip olan ve böylelikle pozlarken de gayet keyif veren, ‘THE MANDALORIAN’ serisinde de görmüş olduğumuz IG-11 karakterinin 3.75” uzunluğundaki figürüyle birlikte 2 adet de E-11 Blaster gelmekte.

 

BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -