Perşembe, Haziran 8, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜStar Wars: The Vintage Collection – Lando Calrissian ve IG-11

Star Wars: The Vintage Collection – Lando Calrissian ve IG-11

Hasbro, 3.75” (yaklaşık 10cm) ölçeğindeki Star Wars: The Vintage Collection – Lando Calrissian ve IG-11 figürlerini duyurdu. Figürlerin her biri $12.99 fiyatla 2021 sonbahar aylarında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Ön siparişler henüz başlamadı. Figürlerin detaylı bilgisini ve fotoğraflarını sizler için aşağıda paylaştık.

 

STAR WARS: THE VINTAGE COLLECTION 3.75-INCH LANDO CALRISSIAN Figürü

Çok sayıda artikülasyon noktasına sahip olan ‘STAR WARS: THE EMPIRE STRIKES BACK’ filmindeki görünümünden esinlenilerek yapılan bu 3.75” (yaklaşık 10cm) uzunluğundaki Lando Calrissian figürü bir adet DH-17 Blaster bir de çok meşhur olan mavi pelerini ile gelmekte.

 

STAR WARS: THE VINTAGE COLLECTION 3.75-INCH IG-11 Figürü

Çok sayıda artikülasyon noktasına sahip olan ve böylelikle pozlarken de gayet keyif veren, ‘THE MANDALORIAN’ serisinde de görmüş olduğumuz IG-11 karakterinin 3.75” uzunluğundaki figürüyle birlikte 2 adet de E-11 Blaster gelmekte.

 

BENZER HABERLER

Hot Toys: Hong Kong’da The Flash Filmi İçin Sergi Açıyor!

0
Bu yaz Hot Toys, Warner Bros. yapımlarından esinlenerek 100. yıl dönemini kutlamak için bir dizi etkinlik düzenliyor. Öncelikle DC'nin The Flash filmini konu alan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -