Pazartesi, Ağustos 15, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜStar Wars: The Vintage Collection – Lando Calrissian ve IG-11

Star Wars: The Vintage Collection – Lando Calrissian ve IG-11

Hasbro, 3.75” (yaklaşık 10cm) ölçeğindeki Star Wars: The Vintage Collection – Lando Calrissian ve IG-11 figürlerini duyurdu. Figürlerin her biri $12.99 fiyatla 2021 sonbahar aylarında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Ön siparişler henüz başlamadı. Figürlerin detaylı bilgisini ve fotoğraflarını sizler için aşağıda paylaştık.

 

STAR WARS: THE VINTAGE COLLECTION 3.75-INCH LANDO CALRISSIAN Figürü

Çok sayıda artikülasyon noktasına sahip olan ‘STAR WARS: THE EMPIRE STRIKES BACK’ filmindeki görünümünden esinlenilerek yapılan bu 3.75” (yaklaşık 10cm) uzunluğundaki Lando Calrissian figürü bir adet DH-17 Blaster bir de çok meşhur olan mavi pelerini ile gelmekte.

 

STAR WARS: THE VINTAGE COLLECTION 3.75-INCH IG-11 Figürü

Çok sayıda artikülasyon noktasına sahip olan ve böylelikle pozlarken de gayet keyif veren, ‘THE MANDALORIAN’ serisinde de görmüş olduğumuz IG-11 karakterinin 3.75” uzunluğundaki figürüyle birlikte 2 adet de E-11 Blaster gelmekte.

 

BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -