Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRStorm Collectibles: King of Fighters ’98 – Terry Bogard

Storm Collectibles: King of Fighters ’98 – Terry Bogard

Storm Collectibles, King of Fighters serisini büyütmeye devam ediyor!

King of Fighters ’98 – Terry Bogard 1/12 ölçek figürü dün itibari ile Storm Collectibles tarafından duyuruldu. Yine her zaman ki gibi arcade severleri mutlu edecek kalite de bir iş çıkartılmış. Figür 4 adet değiştirilebilir kafa modellemesine sahip. 5 adet farklı el modellemesi var. Ayrıca, Omega Rugal için Gravity Smash efektinin bir parçasına sahip.

Storm Collectibles: King of Fighters ’98 – Terry BogardStorm Collectibles: King of Fighters ’98 – Terry Bogard

Bunların yanı sıra , bir yelek, bir Power Wave efektleri parçası, bir PowerGeyser efektleri parçası ve Burn Knuckle efektleri parçası bulunmakta. Eğer Terry, Omega Rugal, Kyo, ve Iori figürlerini alırsanız efekti tamamlıyorsunuz.

Terry Bogard figürü doğrudan Storm Collectibles’dan 90 dolara alınabiliyor. Figür, yılın dördüncü çeyreğinde piyasa sürülmesi planlanıyor.

[foogallery id=”25427″]

BENZER HABERLER

Hasbro: ‘May the 4th’ Star Wars Ürünleri Duyuruldu!

0
Hasbro, 4 Mayıs Star Wars Günü düzenlediği Fan First Tuesday etkinliğinde yeni Star Wars ürünlerini duyurdu. Serilere göre listelenmiş halde aşağıda bulabilirsiniz. Yeni figür...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -