Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜStorm Collectibles: King of Fighters ’98 – Terry Bogard

Storm Collectibles: King of Fighters ’98 – Terry Bogard

Storm Collectibles, King of Fighters serisini büyütmeye devam ediyor!

King of Fighters ’98 – Terry Bogard 1/12 ölçek figürü dün itibari ile Storm Collectibles tarafından duyuruldu. Yine her zaman ki gibi arcade severleri mutlu edecek kalite de bir iş çıkartılmış. Figür 4 adet değiştirilebilir kafa modellemesine sahip. 5 adet farklı el modellemesi var. Ayrıca, Omega Rugal için Gravity Smash efektinin bir parçasına sahip.

Storm Collectibles: King of Fighters ’98 – Terry BogardStorm Collectibles: King of Fighters ’98 – Terry Bogard

Bunların yanı sıra , bir yelek, bir Power Wave efektleri parçası, bir PowerGeyser efektleri parçası ve Burn Knuckle efektleri parçası bulunmakta. Eğer Terry, Omega Rugal, Kyo, ve Iori figürlerini alırsanız efekti tamamlıyorsunuz.

Terry Bogard figürü doğrudan Storm Collectibles’dan 90 dolara alınabiliyor. Figür, yılın dördüncü çeyreğinde piyasa sürülmesi planlanıyor.

[foogallery id=”25427″]
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

“Black Panther: Wakanda Forever” filminden yeni görseller yayımlamdı!

0
  https://youtu.be/RlOB3UALvrQ Chadwick Boseman'ın kaybından sonra merakla beklenen Black Panther: Wakanda Forever filminden yeni görseller yayımlandı. 11 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek olan filmden Nakia, Riri Williams,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -