Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜStorm Collectibles: King of Fighters ’98 – Terry Bogard

Storm Collectibles: King of Fighters ’98 – Terry Bogard

Storm Collectibles, King of Fighters serisini büyütmeye devam ediyor!

King of Fighters ’98 – Terry Bogard 1/12 ölçek figürü dün itibari ile Storm Collectibles tarafından duyuruldu. Yine her zaman ki gibi arcade severleri mutlu edecek kalite de bir iş çıkartılmış. Figür 4 adet değiştirilebilir kafa modellemesine sahip. 5 adet farklı el modellemesi var. Ayrıca, Omega Rugal için Gravity Smash efektinin bir parçasına sahip.

Storm Collectibles: King of Fighters ’98 – Terry BogardStorm Collectibles: King of Fighters ’98 – Terry Bogard

Bunların yanı sıra , bir yelek, bir Power Wave efektleri parçası, bir PowerGeyser efektleri parçası ve Burn Knuckle efektleri parçası bulunmakta. Eğer Terry, Omega Rugal, Kyo, ve Iori figürlerini alırsanız efekti tamamlıyorsunuz.

Terry Bogard figürü doğrudan Storm Collectibles’dan 90 dolara alınabiliyor. Figür, yılın dördüncü çeyreğinde piyasa sürülmesi planlanıyor.

[foogallery id=”25427″]
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Oscar Ödülleri’nde 2023 Adayları Açıklandı

0
Oscar Ödülleri ya da bir diğer adıyla Akademi Ödülleri'nin 2023 adayları bugün TSİ 16:30'da yapılan yayınla duyuruldu. Sunumunu Riz Ahmed ve Allison Williams'ın yaptığı...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -