Pazar, Mayıs 28, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜStorm Collectibles: M.Bison (Battle Costume) Street Fighter Figürü

Storm Collectibles: M.Bison (Battle Costume) Street Fighter Figürü

“Bow down before my Psycho Power!” – M. Bison.

Storm Collectibles, giderek büyüyen Street Fighter serisine M.Bison (Battle Costume) figürünü katıyor!

Storm Collectibles: M.Bison (Battle Costume) Street Fighter Figürü
Storm Collectibles: M.Bison (Battle Costume) Street Fighter Serisinde!

Bütün jetonları bir kerede bitirmemek için çok uğraşırdım ama bir türlü yetişmez koşarak eve gidip para alıp yine atari salonuna geri gelirdim. En sevdiğim karakterlerin başında da M.Bison gelirdi hey gidi günler hey!

Storm Collectibles, Street Fighter serisini o kadar başarılı yapıyor ki her yeni üründe bu seriye biran önce başlamalıyım diye düşünmeme sebep oluyor. Daha önce çıkardıkları ilk M.Bison figürü de efsane idi. Yeni figürde M.Bison savaş kostümünü giymiş ve daha farklı bir yüz ifadesi ile koleksiyonlara girmek için bekliyor.

Storm Collectibles: M.Bison (Battle Costume) Street Fighter Figürü
Storm Collectibles: M.Bison (Battle Costume) Street Fighter Serisinde!

Figür 3 adet değiştirilebilir kafa modellemesi ile birlikte geliyor. Bunun yanında 1 adet Psycho Power efekti, 1 adet değiştirilebilir uçar şekilde modellenmiş pelerin, 4 çift farklı el modellemesi ve Psycho power efekti için stand ile birlikte geliyor.

2019’un ilk çeyreğinde koleksiyonlarımızdaki yeri alacak.

[foogallery id=”17029″]

Ek Bilgi:

M. Bison, Street Fighter adlı bilgisayar oyununda yer alan antagonist bir karakterdir. Uluslararası suç örgütü Shadoloo’nun lideridir. Kendi belirlediği Psycho power (Psikolojik güç) isimli dövüş taktiğini başarılı bir şekilde icra eder.

Geçmişi tam olarak bilinmemekle birlikte bölgeye gönderilen bir SSCB ajanı olduğu düşünülmektedir. Bölgede darbe yaparak kısa süreliğine de olsa Tayland diktatörü olmuştur. Daha sonra gelişen olaylar sayesinde Mriganka adasına kaçmıştır. Burada Shadoloo grubu ile birleşmiştir.

Bir gün adadaki madenciler bir mağarada çalışırken mağarada yüksek radyoaktivite saptarlar ve hemen M. Bison’a bildirirler. M. Bison mağaraya bizzat kendi gelerek bakar ama radyoaktivite o kadar etkilidir ki işçiler ölür; fakat M. Bison kurtulmayı başarır. Mağaradan çıktıktan sonra radyoaktivite yüzünden DNA sistemi büyük değişimlere uğrar ve bir insanın yapamayacağı hareketler ve özellikler artık M. Bison’da gözükmektedir. Shadoloo’yu ele geçirir ve dünyada büyük korku yaratır. Dünya’nın her yerinde ajanları vardır. Sagat, Vega ve Balrog önemli işler yapmamalarına rağmen tanınan karakterlerdir. M. Bison’un en büyük zevki insanların beynine girip onları yönetmesidir.

Kendisi sadist ruhlu bir insandır ve bunu oyunu kazandığında söylediği “hayatta kalmana sevindim, hala acı çekebiliyorsun” sözünden rahatlıkla anlayabiliriz. Fiziki olarak kaslı bir vücuda sahip olan M. Bison, eski SSCB askeri üniformasına benzer bir giysi giyer. Ellerinde, ayaklarında ve dizlerinde metal vardır. Saçları kısadır ve başına

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -