Perşembe, Haziran 8, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜStorm Collectibles: Muhammed Ali 7 inç Aksiyon Figürü!

Storm Collectibles: Muhammed Ali 7 inç Aksiyon Figürü!

Storm Collectibles: Muhammed Ali 7 inç Aksiyon Figürü!

Storm Collectibles, dünyanın gelmiş geçmiş en iyi boksörü Muhammed Ali’nin 7 inç figürünü duyurdu!

Markanın yüzünü çevirdiği figür ve seriler gerçekten çok başarılı oluyor. Özellikle son dönemde figürlerin ölçeklerini de genişlettiler. Mike Tyson ve Holywood Hogan figüründen gözlerimi alamamışken şimde de 7 inç (7 cm) yüksekliğinde bir efsane Muhammed Ali‘nin figürünü çıkardılar.

Storm Collectibles: Muhammed Ali 7 inç Aksiyon Figürü!

Muhammed Ali, figürü 3 farklı kafa ile geliyor. Şunu ifade etmek isterim ki ben kafa modellemesini ve benzerliğini çok beğendim. Kumaş şortu, eldivenleri ve arkasında ismi yazılı bornozu da yanında geliyor. Figür ful pozlanabilir ve eklem noktası anlamında oldukça zengin.

Figürü şuanda web sitelerinden ön-sipariş edebilirsiniz. Satış fiyatı ise $65.

[foogallery id=”17167″]

Ek Bilgi:

Muhammed Ali, önceki adı: Cassius Marcellus Clay Jr. (17 Ocak 1942; Louisville, Kentucky – 3 Haziran 2016; Phoenix, Arizona), Amerikalı Müslüman profesyonel boksör. Tüm zamanların en iyi boksörü olarak kabul edilen Muhammed Ali, kariyeri boyunca yaptığı maçların yalnızca 5 tanesini kaybetmiştir.

Müslüman olmadan önceki ismi Cassius Marcellus Clay Jr. olan Muhammed Ali, 17 Ocak 1942’de Kentucky Louisville’de doğdu. Afro-Amerikan ve İrlanda kökenlidir. 12 yaşındayken boksla tanıştı ve kısa zaman içinde National AAU ve Altın Eldiven Şampiyonası’nda amatör kayıtlara girdi.

Yine 1960’ta Roma’da ağır hafif siklette altın madalya alarak profesyonel lige döndü. 18 yaşındayken katıldığı Roma Olimpiyatları’nda altın madalya aldıktan sonra ünü giderek artmaya başladı.

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hot Toys: Hong Kong’da The Flash Filmi İçin Sergi Açıyor!

0
Bu yaz Hot Toys, Warner Bros. yapımlarından esinlenerek 100. yıl dönemini kutlamak için bir dizi etkinlik düzenliyor. Öncelikle DC'nin The Flash filmini konu alan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -