Pazartesi, Mart 27, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜStorm Collectibles: Scorpion ve Sub-Zero Figürlerini Duyurdu!

Storm Collectibles: Scorpion ve Sub-Zero Figürlerini Duyurdu!

Storm Collectibles, Mortal Kombat tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. En son ekledikleri ürünler ise Mortal Kombat 11 oyunundan esinlenilmiş 1/6 ölçekli Special Edition Scorpion ve Special Edition Sub-Zero figürleri oldu.

Special Edition Scorpion figürü 12” (30.48 cm) uzunluğunda durmakta. Aksesuar olarak bir dizi kanlı silah modellemesi ve bir ”Flame” stant ile birlikte gelmekte.

Special Edition Sub-Zero figürü de yine 12” uzunluğunda durmakta. Aksesuar olarak bir adet kanlı buz baltası, bir adet kanlı buzlu kafatası ve omurga modellemeleri ile gelmekte. Ayrıca buz rengi bir stant da kutu içeriğine dahil.

Her iki figürün de fiyatı 249,99$ olarak açıklandı. 2023’ün ilk çeyreğinde çıkış yapmaları beklenen figürlerin ön siparişleri açılmış durumda. Ön siparişlerinizi Big Bad Toy Store‘dan verebilirsiniz.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -