Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRStorm Collectibles'tan Golden Axe - Skeleton 2'li Paketi!

Storm Collectibles’tan Golden Axe – Skeleton 2’li Paketi!

The Skeletons

Storm Collectibles resmi olarak bir sonraki Golden Axe ürünlerini açıkladı. Geçen ay Ax Battler ve Red Dragon setini ön-siparişe açan firma, şimdi bu iskelet askerlerinin ikili paketi için bir ön-sipariş sayfası paylaştılar. 16-bit oyun furyasının ikonik düşmanlarından olan İskeletler (The Skeletons), değiştirilebilen ellere, kılıçlara ve kalkanlara sahip olacak.

Skeleton Soldiers 2’li paketinin detaylı açıklamasında, SKELETON, aynı zamanda Skeleton Soldier adıyla da bilinen bu karakter, Death Adder’in sihri aracılığıyla çağrılan ölümsüz bir savaşçı. Skeletons, bu aksiyon figüründe birer silah ve kalkan ile donatılmışlar. Bu figürlerin en önemli olayı, oyunda kullandığınız basit saldırıları canlandırabilmenize imkan tanıması. (Dash Attack, Jumping Attack gibi saldırılar.) Bunu da aksiyon figürünün tam eklemli olmasına borçluyuz.

Skeleton 2’li Paketi’nin İçeriği ise Şunlar:

  • 2 Adet Tam Eklemli (Skeleton) Skeleton (İskelet) Bedeni
  • 10 Çift El
  • 2 Adet Kılıç
  • 1 Adet Kalkan (Sağ el için)
  • 1 Adet Kalkan (Sol El İçin)

Fiyatı $58 (yaklaşık olarak 333 Türk Lirası) olan paketin çıkış tarihi için 2020 yılının Nisan’ı gösteriliyor. 1/12 ölçekli figürlere buradan Storm Collectibles’in sitesine giderek ulaşabilirsiniz.

[foogallery id=”26599″]

Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Hasbro: ‘May the 4th’ Star Wars Ürünleri Duyuruldu!

0
Hasbro, 4 Mayıs Star Wars Günü düzenlediği Fan First Tuesday etkinliğinde yeni Star Wars ürünlerini duyurdu. Serilere göre listelenmiş halde aşağıda bulabilirsiniz. Yeni figür...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -