Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Storm Collectibles’tan Golden Axe – Skeleton 2’li Paketi!

Storm Collectibles'tan Golden Axe - Skeleton 2'li Paketi!
Fotoğraflar: Storm Collectibles

AKSİYON FİGÜR

Storm Collectibles’tan Golden Axe – Skeleton 2’li Paketi!

The Skeletons

Storm Collectibles resmi olarak bir sonraki Golden Axe ürünlerini açıkladı. Geçen ay Ax Battler ve Red Dragon setini ön-siparişe açan firma, şimdi bu iskelet askerlerinin ikili paketi için bir ön-sipariş sayfası paylaştılar. 16-bit oyun furyasının ikonik düşmanlarından olan İskeletler (The Skeletons), değiştirilebilen ellere, kılıçlara ve kalkanlara sahip olacak.

Skeleton Soldiers 2’li paketinin detaylı açıklamasında, SKELETON, aynı zamanda Skeleton Soldier adıyla da bilinen bu karakter, Death Adder’in sihri aracılığıyla çağrılan ölümsüz bir savaşçı. Skeletons, bu aksiyon figüründe birer silah ve kalkan ile donatılmışlar. Bu figürlerin en önemli olayı, oyunda kullandığınız basit saldırıları canlandırabilmenize imkan tanıması. (Dash Attack, Jumping Attack gibi saldırılar.) Bunu da aksiyon figürünün tam eklemli olmasına borçluyuz.

Skeleton 2’li Paketi’nin İçeriği ise Şunlar:

  • 2 Adet Tam Eklemli (Skeleton) Skeleton (İskelet) Bedeni
  • 10 Çift El
  • 2 Adet Kılıç
  • 1 Adet Kalkan (Sağ el için)
  • 1 Adet Kalkan (Sol El İçin)

Fiyatı $58 (yaklaşık olarak 333 Türk Lirası) olan paketin çıkış tarihi için 2020 yılının Nisan’ı gösteriliyor. 1/12 ölçekli figürlere buradan Storm Collectibles’in sitesine giderek ulaşabilirsiniz.

Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü

Yorumlar

Daha Fazla AKSİYON FİGÜR

To Top