Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜSuper7: Bruce Lee Figürlerini Duyurdu!

Super7: Bruce Lee Figürlerini Duyurdu!

 

Super7, dövüş sanatları denilince aklımıza ilk gelen isimler arasında olan ve aramızdan erken yaşta ayrılan efsanelerden olan Bruce Lee’nin Ultimates serisine ait figürlerini duyurdu.

Film sahnelerindeki hallerini içeren figürler, iki adet olarak pantolon ile üstsüz bir şekilde gördüğümüz Warrior hali ve ikinci olarak ise ikonik sarı kostümüyle Challenger hali ile figür severler karşısına sunulacak.

Figür, 7 inç (yaklaşık 18cm) boyutunda olacak ve iki adet kafa modellemesi, bolca el modellemesi ve mınçıkalar ile gelecek. Figürlerin fiyatı ise yaklaşık 55$ olarak belirlendi ve figürün raflardaki yerini alması ise yılın sonlarına doğru veya 2023‘ün ilk çeyreğinde olacak.

 

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -