Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜSuper7: Bruce Lee Figürlerini Duyurdu!

Super7: Bruce Lee Figürlerini Duyurdu!

 

Super7, dövüş sanatları denilince aklımıza ilk gelen isimler arasında olan ve aramızdan erken yaşta ayrılan efsanelerden olan Bruce Lee’nin Ultimates serisine ait figürlerini duyurdu.

Film sahnelerindeki hallerini içeren figürler, iki adet olarak pantolon ile üstsüz bir şekilde gördüğümüz Warrior hali ve ikinci olarak ise ikonik sarı kostümüyle Challenger hali ile figür severler karşısına sunulacak.

Figür, 7 inç (yaklaşık 18cm) boyutunda olacak ve iki adet kafa modellemesi, bolca el modellemesi ve mınçıkalar ile gelecek. Figürlerin fiyatı ise yaklaşık 55$ olarak belirlendi ve figürün raflardaki yerini alması ise yılın sonlarına doğru veya 2023‘ün ilk çeyreğinde olacak.

 

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -