Salı, Şubat 7, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜSuper7: Rap'in En Büyük İkonlarından "Notorious B.I.G." Aksiyon Figürü

Super7: Rap’in En Büyük İkonlarından “Notorious B.I.G.” Aksiyon Figürü

Super7, Rap müziğin en büyük ikonlarından birisi olan Notorious B.I.G.‘in, ultimate aksiyon figürünü duyurdu!

1994 yılında yayınladığı ilk albümüyle doğu Yakası hip hop kültürünün ve tabii ki rap müziğin en büyük ikonlarından birisi olan Notorious B.I.G‘in 7 inç ebatındaki figürü muazzam gözüküyor.

1BIG

İkonikleşmiş ceketi, şapkası ve botları ile figür  üç adet değiştirebilir kafa modellemesi ile geliyor. Bu arada eğer figür downgrade yemezse benzerlik anlamında gerçekten çok iyiler.

Ayrıca 3 çift değiştirebilir el, 2 farklı şapka, bir baston, bir kolye, bir mikrofon, bir adet şampanya bardağı ile bir gözlükle beraber kendisine yakışan bir aksesuar zenginliği ile birlikte geliyor.

Notorious B.I.G. figürünü 19 Aralık’a kadar 55$’dan ön sipariş verilebilirsiniz. 2023’ün ilk çeyreğinde koleksiyonlara katılması bekleniyor.

 

1BIG3 1BIG21BIG4

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hasbro’dan Transformers: Rise of the Beasts – Scourge Figürü!

0
Hasbro, Transformers tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son çıkardıkları figür ise ''Transformers Studio Series 101: Rise of the Beasts - Scourge'' figürü oldu. Figür,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -